Як справити хороше враження на своїх рідних і друзів

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Ваша кухня маленька, вона поміщається майже в носовичок? Тим не менш, він може бути дуже естетичним, сучасним і зовсім функціональним, як ви побачите. Деякі прийоми дозволяють оптимізувати простір і навіть візуально збільшити його. Ваша маленька кухня більше не буде предметом заздрості великих! Вибір меблів, обладнання, модних кольорів і матеріалів дуже важливий, щоб зробити його яскравішим і більш сучасною, не забуваючи, звичайно, про важливе декоративному штриху, який робить все відмінність. 91 0 Відгуки

Відмінний кожен куточок

Перед покупкою меблів і техніки найкраще скласти план. Так ви отримаєте більш чітке уявлення про те, що можна покласти і як все це розташувати. Перш за все, не забувайте про циркуляційних просторах. Навіть якщо площа невелика, вона повинна дозволяти легко пересуватися. В цілому, для комфортного приготування їжі перед стільницею має залишатися не менше 80 см. Добре, якщо стільниця буде неглибокою, щоб уникнути зіткнень, а між стільницею і навісними шафами - 55 см.

Читайте також: Відкрита кухня з барною стійкою: поради, ідеї та фото

Відмова від Г-образної стільниці, якщо це можливо, дозволить заощадити простір. Це продуманий план для дуже вузьких кухонь, зокрема, для того, щоб можна було легко циркулювати. Якщо у вас є вікно, помістіть раковину під ним, ви оціните природне світло. Можна додати невелику стільницю на протилежній стіні для зберігання кави і дрібної побутової техніки. Таким чином, ви звільняєте робочу поверхню.

© Matthis Mouchot

П-образна стільниця рекомендується, коли кухня швидше квадратна або прямокутна, вона дає можливість добре зайняти загальну площу поверхні. Крім того, це також спосіб ізолювати його, але без реального поділу, якщо воно не є таким. Повернення дозволяє встановити обідню зону. Крім того, такий план ідеально підходить для економії на пересуванні під час приготування їжі.

© Mon concept habitation

Дуже елегантний дух скандинавського дизайну для цієї маленької симпатичної кухні. Вона вміщує побутову техніку і пропонує дуже практичну робочу поверхню.

Кухня під антресоллю: її нелегко обладнати через низьку висоту стелі. І знову потрібно проявити кмітливість, щоб зробити його досить повітряним. Найпростіший спосіб зробити це - вибрати низькі шафи, а якщо у вас достатня висота стелі, то повісити низьку меблі і скляні шафи. У цьому невеликому просторі стіл, який можна скласти, є помітною хитрістю.

© Fred Perrot

Прекрасна ілюстрація до цієї ідеально обладнаній і дуже практичною міні-кухні.

Кухня на горищі: кухню під дахом складно обладнати, але немає нічого неможливого, якщо ви максимально використовуєте найнижчі місця за допомогою зроблених на замовлення систем зберігання. Прилади знайдуть своє місце там, де є висота, як і раковина, для більшої свободи пересування. Єдине, що потрібно зробити, це оптимізувати кожну зону, щоб вона була ідеально раціональної і залишалася дуже практичною.

© Sabine Serrad

Елегантна, ця мансардні кухня була добре оптимізована для великого комфорту.

одна зона, одна функція

Тим більше важливо, щоб приміщення було невеликим, щоб чітко виділити кожну зону. Чим чіткіше розділені світи, тим більше буде виглядати ваша кухня (як у випадку, коли ви вирішили відокремити кухню від вітальні). Крім того, це необхідно і з практичного боку. Номер завжди повинен бути читабельним. Ось чудовий приклад.

© Lara Grand

Красива кухня, де мармур присутня у великій кількості, додаючи розкішний і модний штрих! У маленькому приміщенні завжди приємно працювати з декором і посилювати його, щоб отримати приголомшливий результат!

Використовуйте переваги кутів

Чим менше кухня, тим менше простору ви можете дозволити собі витрачати даремно. Не забувайте про кути і не соромтеся розмістити там елементи на замовлення: меблі чи полки, щоб правильно їх використовувати, як у випадку з L-образної кухнею. При необхідності можна змішувати стандартну і індивідуальну фурнітуру, головне - отримати місце для зберігання, адже разом з побутовою технікою це найважливіша частина приміщення. Подумайте також про плінтусах, в яких можна розмістити висувні ящики.

© Sara Camus Bouanha

Тут дуже добре показаний цей прийом, застосований на цій невеликій площі. У кутку розташовується раковина. Напроти нього можна побачити установку стільниці, яка дозволяє снідати там, вона служить додатковою робочою поверхнею, а кавоварка знайшла там своє місце.

Займайте все високі частини

Грайте з висотою, займаючи її повністю . Стіна з полиць функціональна і в деяких випадках легше меблів. Якщо у вас недостатньо місця для зберігання всього необхідного посуду, поставте її на самі верхні полиці. Звичайно, ви також можете вибрати шафи до стелі. Відкритий простір для зберігання робить весь образ більш легким. На стінах можна розташувати настінні штанги, висувні корзини, штанги-буфети і невеликі декоративні шафи для зберігання. Як бачите, завжди є місце для розширення меж вашої крихітної кухні. Поставте полки над вікнами і зберігайте складні стільці, звичайно ж, над дверима, щоб звільнити простір, коли вони не потрібні.

© Benjamin Godiniaux

Тут високі деталі вміщують численні полки, заповнюючи недолік простору. 

Як вибрати меблі

Існує безліч розумних, які заощаджують простір предметів меблів, які відкривають безліч можливостей в маленьких кухнях:

  • Кухонний острів: він дозволяє збільшити площа для приготування їжі, не захаращуючи робочу поверхню, що практично, якщо ви готуєте на двох в дуже маленькому приміщенні. Крім того, він структурує і закриває кімнату: на маленькій кухні острів може виявитися дуже практичним! 
  • Складні стільці менш громіздкі, їх легко зберігати, просовувати між двома предметами меблів або підвішувати. 
  • прибирати і висувний стіл: він розкладається тільки під час їжі і не займає місця на підлозі в решту часу.
  • Виїзний сервант дуже естетичний, але він також дозволяє мати весь посуд під рукою, і ви котите його туди, куди вам потрібно. Часто вони дуже добре зроблені, містять ящики, полиці і підставки для пляшок.
  • Обдумайте все нестандартні рішення, щоб отримати ще більше місця для зберігання на вашій кухні.

Невеликий рада

Відмовтеся від міцних колон для зберігання! Хоча вони ідеально підходять для великих кухонь, вони занадто громіздкі і не дуже підходять для маленьких приміщень, до того ж у них є й інші недоліки: вони не пропонують робочої поверхні.

© Benjamin Godiniaux

Висока і низька меблі дозволила звільнити досить велику робочу поверхню.

А що щодо електроприладів?

Виробники продумали все і примножили найрозумніші прилади, щоб навіть на невеликій площі у вас був весь можливий комфорт. Існує безліч ідей, як заощадити простір без втрати функціональності. Наприклад, посудомийна машина в вузькому виконанні, компактна духовка, міні-кухонний робот, маленький холодильник, зникаюча витяжка або ультраплоская версія.

Також вибирайте "два в одному", комбіновану духовку і мікрохвильову піч, посудомийну машину з поверхнею , холодильник і морозильник і т.д. Також постарайтеся максимально інтегрувати побутову техніку, особливо якщо ваша міні-кухня виходить в вітальню. Не бракує в хитрощах, що дозволяють раціонально використовувати наявний простір. Крім того, слід знати, що з естетичної точки зору він приємніший для очей. З цієї причини вибирайте техніку в однаковій обробці, так як єдність дозволяє збільшити простір.

Віддайте перевагу лінійної! 

Компактна лінійна кухня дозволяє зібрати всі функції в одному блоці. Потім ви можете додати підкатною сервант або центральний острів, але при цьому раковина і побутова техніка будуть у вас під рукою. Приготування їжі таким способом набагато простіше. Це рішення ідеально підходить для невеликої відкритої кухні. Потім ви вибираєте меблі відповідно до декором іншої частини кімнати.

© Ikea

Тут все сконцентровано, що надає кімнаті більше простору. Був доданий великий центральний острів, на якому розмістилися страви, раковина і деякі дрібні прилади.

Зберігання: ціле мистецтво!

Необхідне в міні-кухні - зберігання. Чим більше у всього є своє місце, чим більше порядку, тим більше воно буде здаватися. Безлад всюди обов'язково зменшує кімнату. Це також значно полегшує роботу при обслуговуванні та приготуванні смачної їжі. Тому не соромтеся сортувати, наводити порядок, віддавати, викидати, продавати, очищати, очищати ... Ви будете вражені результатом! Ви знову дихайте і відчуваєте себе добре - ось ефект, який ви шукаєте! Це відмінний спосіб позбутися від меблів, що займають занадто багато місця, від зайвих запасів продуктів або марною посуду ...

> Читайте також: Планування комори: поради для своєї комори

А з боку декору?

В маленьких кухнях декор дуже важливий. Як і в великих проектах, ми веселимося, граємо з кольором, матеріалами і світлом. Так можна розсунути стіни ... Хоча б візуально, але це вже дуже важливо. Звільніть місце для світлих кольорів, яскравості і матеріалів, які надають глибину.

Світлі кольори, очевидно, будуть краще, оскільки завдяки їм простір здається більше. Білий колір на стінах, пастельні тони, м'які сірі відтінки - все, що допоможе скрасити обстановку, вітається! Однак ви можете сміливо використовувати більш насичені, темні кольори, якщо хочете додати кімнаті більше характеру. Але в даному випадку це будуть лише невеликі штрихи, наприклад, на кріслі. Вибирайте лаковану меблі, глянсову або сатинову фарбу і плитку. Вони відбивають світло.

Помножте джерела світла: точкові, настінні і підвісні світильники, закріплені на стіні або стелі, висвітлюють кожен куточок, щоб ще раз надати простору масштабність, не займаючи при цьому площу або меблі.

Що стосується матеріалів, не соромтеся привносити рельєф, структуру і індивідуальність, будь то підлогу, сервант або стіни - це теж питання естетики. 

Для статі вибирайте практичне, немаркі і просте у догляді покриття: сьогодні можливо все, і навіть якщо вам захочеться трохи оригінальності, проблем не виникне.

© Benjamin Godiniaux

Дуже красива композиція на підлозі з паркетом і теракотою. Ось що надає індивідуальність цієї кухні-коридору! "

Верьер: справжня хороша ідея декорування, якщо це можливо. Привнесіть ще більше світла і відчуття глибини, зламавши стіну на півдорозі вгору і встановивши скляну панель для кухні. Естетичний і практичний, він створює відчуття майстерні, яке ми любимо майже так само, як і відчуття об'єму.

© Lara Grand

Скляна панель тут збільшує цю маленьку кухню, нам легше дихати, вона прекрасно поєднується з паркетною підлогою, сервантом і стільницею зі світлого дерева.

Трохи бонусного натхнення ...

За кількома фронтами слідують хороші ідеї. Вони показують, наскільки іноді досить поглянути на простір під іншим кутом, щоб все змінилося.

© Deco.fr © Darty © Neva Architecture d'interieur

Ця маленька кухня, вбудована в студію, декоративна і функціональна. Він повинен був бути добре оснащений, але при цьому вміти забувати про себе. Це прекрасно вдалося завдяки тому, що ці предмети меблів займають всю стіну по висоті і без ручок. Вибір плитки, якій облицьований шафка, піднімає загальну картину і привносить нотки деко.

© Julien Poulain

Ця кухня, скоріше, є міні-кухнею, ідеально пристосованою до розмірів приміщення. Нам подобається чорно-біле крісло з цементної плитки, яке надає глибину. Незважаючи на свої розміри, в ньому максимально використаний зручний стіл для прийому їжі.

© Pinterest

Маленька, чудово обладнана кухня, яка, здається, поміщена в коробку. Ми помічаємо полки, які полегшують простір, і красиві стільниці, які надають йому стиль.

© Camille Hermand

Ця кухня була встановлена ​​в під'їзді, і хорошим прийомом в даному випадку є декоративний варіант, який був використаний. Він став схожий на галерею завдяки полиці, на якій розміщені численні картини, вона залишається непоміченою і грає на естетиці. Цей аспект ще більш посилюється завдяки облицюванні під мармур і світлого дерева.

© Systemed.fr

Невелика кухня на веранді з низькими меблями. Ідеально інтегрований в кімнату, він виграє за рахунок своєї яскравості і об'єму приміщення.

Невеликий, але функціональний завдяки безлічі осередків для зберігання і L-образної плануванні. 

Крихітні, прості лінії для цієї міні-кухні, яка грає в хованки з дахом.

© decoholic.org

Ця крихітна кухня набуває промислову атмосферу завдяки оригінальній меблів і кільком хитрощів, вона свіжа і приємна.

© Marie-Caroline Lucas

Маленька, компактна кухня, якої не вистачає рельєфності завдяки чорно білої плитці на підлозі і на серванті. І знову плитка надає глибину всьому приміщенню, а біла лакована меблі відображає світло.

© Stocksy

Проста, свіжа і добре обладнана, незважаючи на невелику площу, вона функціональна!

Відмінний приклад того , як багато декоративні штрихи можуть привнести естетики і індивідуальності в невелику кімнату!

Зліва направо © Borella Art Design © AM sketch © Insight Vision Зліва направо © Ajform Interiors © Williams Cabinets © MyHome Design & Remodeling-min Зліва направо © Justin Loe Architects © AT6 Architecture Design Build © Amiano & Son Construction - LLC

З цієї ж теми:

  • Як обставити маленьку двометрову кухню? 
  • Устаткування маленької, бісквітної кухні
  • 55 кухонь з Pinterest: наша добірка найкрасивіших
  • Сучасна дерев'яна кухня: найкрасивіші моделі
  • Сучасна кухня в сільському стилі: найкрасивіші моделі
  • Сучасна біла кухня: найкрасивіші моделі
  • Сучасна дизайнерська кухня: найкрасивіші моделі
  • Сучасні штори для кухні: найкрасивіші моделі