Як зробити вітальню схожою на будинок

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Від Бретані до Ельзасу, від Півночі до Провансу - не потрібно довго йти, щоб знайти блакитну ставню, двері, фахверк ... Але який блакитний? Ми розповімо вам про різні відтінки в залежності від регіонів Франції. 4

Синій колір у Франції, історія! 

При правлінні Людовика XIV Кольбер, який хотів упорядкувати професію, дозволив фарбарі тринадцять відтінків синього. Від самого світлого до самого темного ці кольори мали гарні назви: bleu blanc, bleu naissant, bleu pale, bleu mourant, bleu mignon, bleu celeste, bleu de reine, turquin, fleur de guede, pers, aldego, d'enfer і bleu de roi. Кожен регіон має свій колір. Синій, який в Бретані підходить до гранітних стін, квітучим гортензіями, не схожий на той, який гармонує з м'якими тонами опалових узбережжя, або на стриманий, відповідальний охре Провансу.

Помітні відмінності в залежності від регіонів

Важливість світла. "Не завжди знаєш, блакитний чи він", - писав Ван Гог, - "тому що в наступну секунду змінюється відображення стає рожевим або сірим". Те, що вірно під прозорим небом Провансу, вірно і в інших місцях. Але Бретань, можливо, наперекір бурі, часто підкреслює тони своєї синяви, в той час як пелена світла північних берегів, навпаки, пом'якшує їх. Точно так же двері і вікна, освітлені ранковими фарбами, не можуть бути пофарбовані в той же синій колір, що і ті, які купаються в вечірньому світлі.

Пейзаж велить. У Міді, поруч з небом і морем, синій колір зустрічається досить рідко. Його частіше можна зустріти на возах, ніж на будинках, де він вимивається. У Лангедоке він пастельний, в Провансі - лавандовий, в Ельзасі - сірий, щоб поєднуватися з коричневим і зеленим. На островах він має блакитний колір. Більш твердий в Сен-Мало, м'якший в Вандеї або Шаранте і блідіший в Севен.

Різні сині кольори Франції

© Кул Хаус
  • Bleu d'Ouessant: Свіжий і прямий на білому тлі.
  • Bleu de Provence: Світлий камінь, доповнений рожевої охрою і твердим синім. 
  • Синій колір острова Сена: він без коливань проникає на дуже білу стіну.
  • Синій колір Севенн: стіна з сухого каменю підтримує цю легку ноту.
  • Синій колір Руссильона: майже червоні стіни люблять цей синій пас.
  • синій колір Маре Венден: Присутній у всьому цьому зеленому ...
  • Лімузин синій: Старіючий, на сірому камені.
  • Міський синій: Рідкісний. Вікна балконів і веранд висвітлюють місто.
  • Синій колір Божоле: охристий камінь і прожилки дерева пом'якшують його.
  • Блакитний колір: блакитне дерево оживляє початок. 
  • Briere Blue: Яскравий під соломою.
  • Breton Blue: Село біля моря.
  • Cotes-d'Armor Blue: Несподіваний фахверк. 
  • В саду: в залежності від того, чи знаходиться вхід в сад в тіні або на сонці, листя і дерева світлі або кущисті, квіти бліді або яскраво забарвлені, синій колір буде обраний сильний або м'який.

    Читайте також: Синій квітка: список 30 найкрасивіших синіх кольорів

    Палітра синього кольору у фарбах для деко

    Сьогодні ми можемо знайти фарби в широкому діапазоні синього кольору - від глибокого синього до дуже світлого льодовикового синього. Для додання кольору, дозволяючи проявитися прожилкам деревини, можна, звичайно, використовувати глазур (сатинову глазур Castorama, ксілодрон Syntilor або супердолговечную сатинову глазур Bondex, приблизно від 20 до 40 за літр).

    © Кул Хаус
  • Royal blue;
  • Turquoise blue;
  • Duck blue;
  • Cobalt blue;
  • Lavender blue;
  • Overnight blue.
  • Практичні, "спеціальні деревні" мікропористі фарби володіють захисною дією: дерево дихає, тому фарба не пузириться і не відшаровується. Непрозорі, з красивим атласним зовнішнім виглядом, крім своїх декоративних якостей, вони містять фунгіцидні, анти-УФ, інсектицидні і водовідштовхувальні елементи, які надовго захищають деревину від всіх видів агресії, таких як цвіль, грибки, мохи та лишайники. Вони дозволяють уникнути необхідності нанесення підшерстя. Ці гліцерофталевие фарби дуже стійкі до вологості і тепла і особливо рекомендуються для зовнішнього застосування. Вони доступні в чорничному, чернично-білому, нафтовому синьому і бриттской синьому, а також в прованському синьому, лавандовому синьому і опівнічної синьому.

    Якщо ви хочете уникнути клопоту, пов'язаних зі зняттям всієї фарби, вибирайте сатинову гліцеринову фарбу для старої деревини. Він доступний в синьому, лавандовому, сіро-блакитному або темно-синьому кольорі ... Всі ці фарби коштують від 15 до 30 євро за банку об'ємом 0,5 літра. Плануйте наносити підтримує покриття кожні два-три роки.

    Багатство пігментів

    Кожен хоче заново відкрити для себе задоволення робити речі самостійно. Кольорові пігменти натурального або синтетичного походження, в залежності від кольору, який ви шукаєте, дозволяють отримати на основі білої гліцеринової фарби колір за вашим вибором для перефарбовування вікон і віконниць.

    Перед змішуванням порошок потрібно просто "змочити" в невеликому кількості уайт-спіриту. Пігменти повертаються в моду, їх також використовують всередині приміщень для отримання дуже сучасної вапняної фарби. Робота трохи делікатна, але чудова: ви отримуєте приємні матові тони, очищає і дозволяє стінам дихати.

    Ці пігменти існують у вигляді шарронского синього, кобальту, ультрамарину, Церулеум ... Від 10/15 євро в магазинах фарб .

    Кольорові коди повинні дотримуватися в залежності від регіону

    в кожному регіоні використовуються різні матеріали, фасади відрізняються, і кольору теж! Перш ніж приступити до ремонту будинку в місцевому стилі або відповідно до свого смаку, необхідно з'ясувати, які кольори слід дотримуватися. Вам можуть допомогти кілька організацій: відділ містобудування при мерії вашого міста, Департамент обладнання (Direction departementale de l'equipement). Ви також можете звернутися в CAUE (Conseil d'architecture, d'urbanisme et de l'environnement) вашого департаменту.

    Впровадження

    Остаточний результат залежить, перш за все, від підготовки підтримки. 

    Якщо стара фарба в хорошому стані, без бульбашок і тріщин, просто помийте, злегка відшліфуйте наждачним папером, потім видаліть пил.

    Щоб видалити лак або фарбу в поганому стані, потрібно спочатку зачистити (дуже ефективно "суперзачістітель", спеціальний засіб для дерева або універсальне). Ретельно вимийте і обполосніть, потім залиште на тиждень для висихання перед нанесенням нової фарби.

    Читайте також: Масляний синій: 45 найкращих колірних поєднань