Як справити хороше враження на людину

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Незалежно від того, чи є у вас проект будівництва або ремонту ванної кімнати, оформлення стелі залишається важливим. Для обробки п'ятої стіни недостатньо вибрати будь-який вологостійкий матеріал. Відкрийте для себе всі рішення, які існують для стелі у ванній кімнаті: фарбування, обшивка, шпалери, підвісна стеля ... А також дотримуйтесь наших порад щодо вибору кольору і освітлення. 10

Що повісити на стелю у ванній? Фарба? 

Фарба залишається найбільш підходящим покриттям для ванної кімнати. Легко і швидко наноситься, фарба також є економічним рішенням для обробки стелі. Ви можете використовувати акрилову або гліцеринову фарбу. Існують спеціальні фарби для вологих приміщень, таких як ванна кімната.

© istock

Крім того, передбачені фунгіцидні фарби для обмеження появи вологих плям, таких як цвіль.

Стеля ванної кімнати: чи можна наносити штукатурку?

Штукатурка дозволяє індивідуалізувати декор. Але перш ніж вибрати цей матеріал для покриття стелі, рекомендується перевірити, чи підходить він для вологих приміщень. Також важливо переконатися, що стеля ідеально підготовлений перед нанесенням штукатурки.

Гіпсокартон в ванній кімнаті

Відомий по зеленому кольору, водостійкий гіпсокартон може використовуватися як для перегородок, так і для стелі. Монтаж відносно складний, так як панелі повинні бути прибиті або пригвинчені безпосередньо до стелі або до каркасу. Потім гіпсокартон необхідно покрити фарбою, штукатуркою або обшивкою ...

Стельові плити у ванній кімнаті

Стельові плити дуже легкі, так як зроблені з полістиролу або поліуретану. Крім того, їх перевага в тому, що вони прості у використанні і установці. Більшість з них приклеюються на місце.

Крім того, з їх допомогою можна приховати недоліки стелі. У проекті ремонту це рішення може бути адаптоване, тим більше що стельові плитки коштують недорого. Ви знайдете їх різних кольорів і з різними малюнками.

Укладання панелей на стелю у ванній кімнаті

© istock

Дерев'яна обшивка, що закріплюється на балках, обрешітки або каркасі, може бути масивної, екзотичної, ламінованої, ... Облицювання з масиву дерева має більше характеру. Вони надають інтер'єру вид шале. Однак догляд за ними стомлює, так як вимагає регулярності. Будьте уважні, вибираючи обшивку, яка підходить для водних приміщень.

Крім того, обшивка з екзотичних порід дерева (наприклад, бамбука) має ту перевагу, що вона природним чином пристосована до вологості. Але з іншого боку, він дорожче.

Ламінат, з іншого боку, складається з облицювання з паперу та смоли і серцевини з деревних частинок або волокон. Результат - міцність, простота установки і хороше співвідношення ціни і якості. Дошки можна укладати поверх іншого покриття, що полегшує роботу.

З іншого боку, ПВХ дозволяє широкий вибір кольорів та оздоблення. Ви знайдете моделі, що імітують як дерево, так і метал, наприклад.

І нарешті, металеві панелі більше призначені для любителів сучасного дизайну. Він ідеально підходить для дуже сучасної ванної кімнати.

Також читайте: Фарбування панельного стелі: як це зробити?

Чи можна клеїти шпалери у ванній кімнаті?

Відмовившись від моди, шпалери повертаються в інтер'єри з новою силою. Таке покриття можливо і у ванній кімнаті за умови, що воно стійко до вологості. Для покриття ванної кімнати воно повинно бути нетканим або вініловим. У магазинах декору ви знайдете всілякі моделі.

Ванна кімната: установка підвісної стелі

Ремонт ванної кімнати може включати створення підвісної стелі. Це може бути використано для приховування технічних каналів, додавання точок освітлення або полегшення опалення.

Однак створення підвісної стелі у ванній кімнаті пов'язане з певними обмеженнями. Перш ніж приступити до такої роботи, бажано правильно вибрати матеріали і обладнання, щоб в приміщенні було комфортно.

Можна встановити підвісну стелю з гіпсокартону або ПВХ. Однак є і більш сучасне рішення. Вона полягає в установці натяжної стелі. Це досить дорогий варіант, але він додає кімнаті розкішну атмосферу. Стеля покритий дуже технічним видом ПВХ-тканини. Потім в полотно можна встановити вбудовані точкові світильники. Великою перевагою є те, що вам не доведеться займатися обслуговуванням.

Читайте: Ванна кімната: що потрібно знати для правильної установки?

Кольори для стелі у ванній

білий колір залишається безпрограшним варіантом для оформлення стін у ванній кімнаті. Цей колір розширює приміщення і надає йому яскравість. Якщо немає отвору, це ефективне рішення.

Крім білого, єдиний відтінок для стін і стелі може створити враження меншою кімнати. Вибір кольору також має велике значення для відчуття простору. Для ванної кімнати з високою стелею краще вибрати темний, а не світлий відтінок. А якщо в кімнаті немає високої стелі, зверніться до таких квітів, як блакитний або світло-зелений, які відмінно підходять для водної кімнати.

Читайте також: Фарба для ванної: які модні кольори для ванною? 

Освітлення: що повісити на стелю у ванній?

© istock

Освітлення відіграє важливу роль у ванній кімнаті. Вона повинна бути достатньою, щоб мати хороший огляд кімнати і при цьому добре виглядати, коли ви дивитесь у дзеркало. Освітлення - це також спосіб створення атмосфери в приміщенні. Тому до вибору освітлення і його розміщення не слід ставитися легковажно.

З одного боку, люстра або світильник забезпечують загальне освітлення. Цього типу освітлення слід уникати, якщо у вас ванна кімната з великими обсягами та високими стелями. Якщо у вас підвісна стеля, ви також можете використовувати вбудовані точкові світильники. Ця система освітлення привносить сучасність в ванну кімнату.

Крім того, міні галогенні споти з дуже низькою напругою є приємним джерелом світла. Вони регулюються, встановлюються на напрямні або вбудовуються в підвісну стелю. Щоб створити комфортну атмосферу, потрібно просто розумно розподілити їх.

І нарешті, ці системи освітлення повинні бути доповнені іншими додатковими джерелами світла. Подумайте про настінних світильниках або підсвічуванні навколо дзеркала.

Читайте також:

  • Освітлення ванної кімнати: помилки, яких слід уникати
  • Наші поради по оформленню ванної кімнати
  • Поради дизайнера
  • .