Дизайн спальні в підвалі: як оформити?

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Проектування кімнати в Суплекс дозволяє отримати додатково кімнату в місці, яке часто не використовується в житловому будівництві. Якщо ваш підліток хоче усамітнитися або якщо ви хочете прийняти свою сім'ю або друзів в красивому просторі трохи в стороні, зняти кімнату в підвалі - це ідея, яку варто запам'ятати! Однак є кілька порад, яким слід дотримуватися, щоб результат виправдав ваші очікування. 3

Остерігайтеся правил

Перед тим, як приступити до переобладнання підвалу, необхідно вивчити діючі правила, щоб зрозуміти, здійснимо цей проект.

Перший крок - перевірити в службах мерії, що район, де ви живете, не класифікується як зона затоплення і не включений в план запобігання повеням. В цьому випадку ви не зможете облаштувати підвал.

Тоді вам доведеться подати попередню декларацію про роботи в відділ містобудування вашого муніципалітету, якщо приміщення становить від 10 до 20 м? Якщо ви живете в кондомініумі, вам необхідно отримати згоду кондомініуму.

Підвал, як правило, не підпадає під дію закону Карреза, єдиним винятком є ​​напівпідземний поверх, з якого відкривається вид на вулицю. Якщо ви опинилися в такій ситуації, подумайте про подачу декларації H2 в центр земельного податку.

Якщо вам належить знести перегородку або стіну, зверніться до фахівця, щоб не послабити конструкцію будинку. 

Вентиляція приміщення для боротьби з вологістю

Підвал або льох - дуже волога і погано вентильований зона будинку, саме тому багато хто з нас відмовляються розглядати можливість створення житлової кімнати. Це можна виправити за допомогою хорошої системи вентиляції. Це обов'язково, навіть якщо у вашій кімнаті є отвір. Однак в цьому випадку може бути досить однопоточному системи вентиляції. Для подальшого поліпшення вентиляції, а також виходу диму в разі пожежі, проектують сходові клітини широкими. Не забудьте встановити детектор диму.

Ізоляція: важливий момент!

Основним недоліком підвалу є відсутність ізоляції. Якщо стіни звичайні, досить вибрати гіпсокартон і ізоляцію, пропоновану в вигляді панелей, які дозволяють легко подвоїти їх.

З іншого боку, якщо стіни нерівні, що часто трапляється в підвалі, доведеться застосувати іншу техніку. Ви прокладаєте ізолятор між металевою рамою і стіною. Потім просто прикрутіть гіпсокартон до цієї рамі. Не забудьте також утеплити підлогу, особливо якщо підвал побудований не на повзучому грунті.

Не забудьте зробити звукоізоляцію стелі, адже саме тут найчастіше проходять труби.

© istock

Світло: необхідний для приміщення

Часто в підвалі дуже мало світла, і на додачу до всього стелі низькі. Щоб не відчувати себе задушеним і замкненим в коробці, вам обов'язково потрібно попрацювати над освітленням. Помножте джерела світла, щоб адаптувати атмосферу в залежності від різних видів діяльності і часу доби. Вбудовані точкові або стельові світильники дуже практичні. Однак слід встановити інші джерела світла, такі як торшер і невеликі настільні лампи.

Якщо ваш бюджет і конфігурація будинку дозволяють, зробіть мансардне вікно. Надходження природного світла в приміщення є великим плюсом. Зробіть це, якщо в приміщенні постійно перебуваєте ви або ваші діти.

Опалення: необхідний елемент

Приміщення необхідно правильно опалювати, але оскільки воно знаходиться під землею або в полузаглубленном стані, зазвичай досить електричного інерційного обігрівача. Він не чутливий до великих перепадів температур, влітку залишається прохолодним, а взимку - помірним.

Також зверніть увагу на вибір підлогового покриття, воно бере участь в створенні відчуття тепла, особливо це стосується паркету або килима.

Використовуйте простір у всій його повноті

Оскільки висота під стелею менше, вам доведеться знайти візуальні прийоми, щоб додати об'єм вашій кімнаті. Вибирайте фарби світлих тонів, які створюють відчуття простору і візуально збільшують приміщення. З іншого боку, обіграйте ефект кокона, використовуючи глибокі кольори, трохи темні, але яскраві.

Оскільки вертикальні лінії створюють враження висоти під стелею, не соромтеся їх використовувати. Ви можете пофарбувати ділянку стіни або встановити полки або шафа по всій висоті. Це надає вертикальність.

Вам потрібно надати глибину приміщенню, і часто для цього досить обклеїти стіну красивими панорамними або візерунчастими шпалерами, щоб візуально віддалити її. Інша можливість - пофарбувати стіну в насичений колір, звичайно, це буде той, який знаходиться на задньому плані. Паркетні планки, покладені уздовж, також дають можливість розширити приміщення.

Подбайте про декор

Приміщення в підвалі може здивувати ваших гостей, якщо ви зробили його гостьовою кімнатою. Привносячи в них багато м'якості, фірмовий стиль і чарівний деко, ви відразу ж візьмете їх з собою. Грайте на благородних і якісних матеріалах, таких як лляне постільна білизна приємного відтінку, кілька золотих штрихів, сучасні та дизайнерські лампи, оксамитове крісло ... Все це створює дуже затишну, але в той же час елегантну і вишукану атмосферу! 

Читайте також:

  • Amenager un sous-sol: 17 idées et conseils
  • Amenager les combles: les etapes a suivre
  • Як обладнати кімнату під дахом?