Тумби для дитячої

На сторінці:
Сортувати:

Тумба ліжкова Система Смарт

Колір корпусу: Колір фасаду:..

Розмір
Висота44
Ширина42,5

₴ 1 493грн

Тумби для дитячої

Для гармонійної обстановки дитячої спальної кімнати і комфортного відпочинку дитини просто необхідно купити тумбу прикроватную. Тумба приліжкова допоможе вам правильно організувати обмежене житловий простір. Чи не великі габарити, висока місткість є головними плюсами цього гарнітура.

Тумбочка для дитячої відома як місткого предмета меблів з практичними шафками. Оригінальний підхід дизайнерів до зовнішнього оформлення тумбочки обов'язково зацікавить малюка. Підходить для розміщення дитячих іграшок, медикаментів, не великих елементів одягу, книг і журналів для вечірнього читання. Окремі секції тумбочок оснащені висувним механізмом. Тумба вважається ідеальною як місце для нічного світильника і дорогих для дитини дрібниць, своєрідним приліжкові столиком.

Наш інтернет магазин надає можливість для всіх наших клієнтів купити прикроватную тумбу. Всі процедури щодо того питання, яким чином купити прикроватную тумбу у нас зводяться до того, що ви все робите за допомогою інтернету - переглядаєте сторінки каталогу товарів, визначаєтесь з покупкою і оформляєте замовлення. Завжди готові допомогти консультацією з будь-якого питання наші менеджери.

Чільну щабель в роботі нашої фірми займає контроль над якістю товарних одиниць, які ми отримуємо. Спільна робота проходить з відомими меблевими виробництвами України. У питанні доставки - дотримуємося терміни і умови зберігання товарів. Транспортування покупок ми виробляємо по території таких населених пунктів як, Київ, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Миколаїв.