Комоди для передпокої

На сторінці:
Сортувати:

Дитяча Маттео Комод 800

колір: Колір кромки:..

Розмір
Висота89
Глибина40
Ширина80

₴ 2 655грн

Комод Єва

..

Розмір
Висота91
Глибина40
Ширина90

₴ 4 634грн

Дитяча Маттео Комод 1200

колір: Колір кромки:..

Розмір
Висота89
Глибина40
Ширина120

₴ 3 770грн

Комод Кампус

..

Розмір
Висота138,4
Глибина34,2
Ширина56,5

₴ 3 658грн

Комод 3Ш Ліма

..

Розмір
Висота80
Глибина50
Ширина100

₴ 4 157грн

Комоди для передпокої

Завжди вважається не простим завданням обставити кімнату за допомогою меблів, що б і місце займала по мінімуму і функціонал був на рівні. Комоди це класика, саме ті меблі, яка виділяється практичністю і високою місткістю. Комфортні відділення комода можуть вмістити постільна білизна, одяг, а також багато різних дрібниць. Якщо у вас забезпечений доступ до мережі інтернет, купити комод досить зручно. Перебуваєте в замішанні, де купити не дорого комод - станьте відвідувачем нашого магазину, асортимент якого доступний для вас у онлайн режимі. Комоди, які додані в наш інтернет магазині, підкорять вас якістю, цікавим дизайном, оригінальним будовою. Широкий список моделей з різними параметрами вирішує проблему підбору гарнітура для будь-якого планування будинку. Досить популярний комод призначений в спальню, який крім зберігання речей також може зійти за стіл, тумбу, підставку для техніки. Опція фільтра товарів дає можливість швидко сортувати всі наявні у нас товари за різними характеристиками: ціни на комоди, ширина і висота, кількість ящиків і інше.

Кожну поставку нашої продукції ми проводимо від респектабельних українських фабрик. Наша фірма виступає гарантом відмінної якості реалізованої меблів.

У питанні доставки ваших покупок ви можете сміливо покластися на нас. Всі деталі транспортування вирішуються оперативно, здійснюється в такі населені пункти як Одеса, Дніпро, Київ, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Миколаїв.