табурети

На сторінці:
Сортувати:

CHICO chrome (BOX-4) табурет

Chico chrome рами металеві: 122 грн. BOX: рами металеві: 128 грн. матеріал V - 190 грн. матеріал EV ..

₴ 690грн

CHICO black (BOX-4) табурет

Chico black рами металеві: 89 грн. BOX: рами металеві: 94 грн. матеріал V - 157 грн. матеріал EV - 1..

₴ 657грн

табурети

Наш інтернет магазин пропонує купити кухонний табурет. Кожен табурет з каталогу має зазначені параметри і прикріплене фото. Кухонний табурет це зручний елемент меблів, який мінімально займає кухонного простору, а додасть обстановці затишок. На наш сервіс поміщена найкраща продукція провідних меблевих фабрик України.

Табурет дерев'яний вважається класичним варіантом такого гарнітура, відрізняється високою міцністю і зовнішнім дизайном, відмінно поєднується з різними типами інтер'єру. Табурет з дерева виготовляється з різних порід деревини, які тривалий час зберігають перівлекательний вид завдяки якісній обробці. Пластиковий табурет є бюджетним варіантом меблів, універсальним для різних випадків і не вигадливим в дизайні. Складні табурети - різновид табуретів, які без необхідності в них можуть впевнено зайняти будь-який невеликий куточок або нішу. Вони досить популярні і відмінно підійдуть для приватних будинків і дачних ділянок. Багате розмаїття виробів дозволить підібрати табурети під уже наявний в будинку стіл.

Приємним бонусом нашого магазину є ціна на табурет, яка підкреслює вигідність покупок саме на нашому сайті. Всі кроки щодо того, як купити табурет ви можете виконувати разом з нашими консультантами. Наш персонал володіє все інформацією, необхідною для здійснення покупок і їх реєстрації на доставку. Список міст, в які ми здійснюємо траспортування виробів, також позначений на сайті.