Вішалки

На сторінці:
Сортувати:

Передпокій Корсіка - Віва Тумба + вішалка

У нас ви можете купити тумбу - вішалку від меблевої фабрики "Фенікс" за найнижчими цінами. Корпус ДС..

₴ 2 637грн

Вішалка Борнео Дуб Сонома / Білий

  У нас ви можете купити вішалку від меблевої фабрики "Фенікс" за найнижчими цінами.  Корпус ДСП з Д..

₴ 1 219грн

Вішалки

Знайти місце, де вийде розмістити всю наявну верхній одяг часто стає вагомою проблемою. Вішак в передпокій - відмінний варіант вирішити це питання. А ось варіативність моделей вішалок для одягу в передпокій дивує своєю різноманітністю. Вішалки в передпокій настінні всім давно знайомий класичний варіант, малогабаритні, відрізняються місткістю. Вішалка з тумбою для прихожей крім місця для речей, має відмінне місце для різних дрібниць, і зону для роззування і роздягання. Відмінним поєднанням з будь-яким видом інтер'єру послужить дерев'яна вішалка в передпокій, основою для якої служить екологічно чиста деревина. Супутніми елементами вішалки часто бувають полички і скриньки для головних уборів, шарфів, рукавичок,

Купити вішалку для одягу в передпокій цілком реально, не залишаючи дому, використовуючи асортимент нашого інтернет магазину. До всіх меблевим одиницям прикріплюється фото і опис параметрів конкретної вішалки для одягу. Демократичність цін нашої компанії дає можливість нашими відвідувачам купити вішалку настінну в передпокій. Обов'язкова сертифікація всіх виробів забезпечує вам те, що ви отримаєте відмінну меблі. Продукція, яка реалізується, піддається огляду, що допомагає нам виключити наявність бракованих вішалок для одягу.

Крім продажу, організовуємо доставку своїх продуктів в такі індустріальні центри як Київ, Дніпро, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Хмельницький, Одеса. Всі консультаційні моменти клієнти можуть обговорити з нашими менеджерами.