туалетні столики

На сторінці:
Сортувати:

Стіл туалетний Система Смарт

Колір корпусу: Колір фасаду:..

Розмір
Висота75
Глибина50
Ширина80

₴ 1 763грн

Туалетка Соната

..

Розмір
Висота147,5
Глибина38,5
Ширина90

₴ 1 455грн

Скарлет Стіл - туалетка

У нас ви можете купити з тол - ТУАЛЕТКА від меблевої фабрики "Сокме" за найнижчими цінами. Корпус ДС..

Розмір
Висота76
Глибина46
Ширина122

₴ 3 090грн

Трюмо-2

..

Розмір
Висота75
Глибина50
Ширина105

₴ 4 832грн

Трюмо Т001

..

Розмір
Висота75
Глибина40
Ширина100

₴ 3 421грн

туалетні столики

Туалетний столик сміливо можна назвати однією з ключових деталей в інтер'єрі для жінки. Завдяки просторій стільниці, він виступає сховищем косметики, біжутерії, і інших дрібниць, якими щодня користуються прекрасні представниці статі. Туалетний столик оснащений дзеркалом стане зоною для різних косметичних маніпуляцій, моделювання зачіски. Меблі подібного типу, як туалетний столик, стане відображенням саме жіночого уявлення про спальню. Гарнітур досить компактний, конструкція дає можливість легко переставляти його. Наявний в нашому каталозі розділ про туалетних столиках має широкий діапазон варіацій форм, кольорів, малюнків і стилів. Вбудовані шухлядки також відрізняються в різних моделях за розмірами і наявності висувного механізму.

Хочете купити туалетний столик, тоді швидше станьте відвідувачем нашого інтернет магазину. Великий асортимент, висока якість продукції, досвідчені консультанти - і це далеко не всі перераховані наші переваги. У реалізованих нами товари з'єднується кілька сторін: по - перше - ви отримуєте можливість купити не дорого туалетний столик, по - друге - ви отримуєте виріб відмінної рівня якості. Наші клієнти можуть наочно запевнити себе в тому, що тепер купити туалетний столик з дзеркалом є справою кількох хвилин.

Завершальний етап здійснення покупки - замовлення доставки. Наша фірма оперативно перевозить меблеві вироби в такі точки на карті України, як Київ, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Вінниця, Одеса, Хмельницький.