передпокої

На сторінці:
Сортувати:

Передпокій Аміна

У нас ви можете купити передпокій від меблевої фабрики "Світ меблів" за найнижчими цінами. Розміри п..

₴ 5 202грн

Передпокої Барселона Комплект

Передпокої Барселона Комплект  :- вішак - вішакова панель - дзеркало - тумба с д..

₴ 20 202грн

Передпокій Корсіка - Віва Комплект

У нас ви можете купити передпокій від меблевої фабрики "Фенікс" за найнижчими цінами. Корпус ДСП та ..

₴ 17 660грн

передпокої

Купити передпокій для будинку ви можете за допомогою нашого магазину, асортимент якого наповнений різними виробами. Каталог наших передпокоях багатий сучасними і стильними прикладами меблів. Складальні передпокої є відмінним варіантом стильно обставити вхідний простір. До складу меблевого набору, крім шаф і антресолей, також входять додаткові пристосування, як наприклад стільниця для домашнього телефону, місце для взування, дзеркало. Значна кількість відділів і полиць дає вам можливість розмістити одяг, взуття, господарські дрібниці. Модульні передпокої є гарнітур з окремих, багатофункціональних секцій. Істотним плюсом таких прихожих можна назвати мобільність. Відштовхуючись від власних побажань ви легко зможете змінити їх розташування.

Представляємо для вас не дорогі передпокої, в основі - тільки натуральні, якісні матеріали. Кріплення, що застосовуються в меблів, мають достатній рівень довговічності, не сприйнятливі до впливів ззовні. Меблі в передпокої для клієнтів ми закуповуємо у перевірених багаторічним досвідом співпраці виробників.

Опція фільтра виробів в рази зменшить кількість часу на пошук необхідних меблів. За отриманням консультації з будь-яких питань звертайтеся до наш їм менеджерам. Доставка відбувається по всій території з країни, в списку міст варто відзначити Київ, Дніпро, Одеса, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв.