Дзеркала

На сторінці:
Сортувати:

Неаполь NEW Дзеркало

Колір корпусу: Колір фасаду: ..

Розмір
Висота50
Глибина1
Ширина101

₴ 1 382грн

Дзеркало Скарлет

У нас ви можете купити дзеркало від меблевої фабрики "Сокме" за найнижчими цінами. Корпус ДСП та фас..

Розмір
Висота59
Ширина80

₴ 953грн

Скарлет Дзеркало 1340

У нас ви можете купити дзеркало від меблевої фабрики "Сокме" за найнижчими цінами. Корпус ДСП та фас..

Розмір
Висота59
Ширина134

₴ 1 569грн

КП Дзеркало

Кольори: ..

Розмір
Висота89,3
Ширина32,9

₴ 939грн

Дзеркала

Дзеркала мають кілька функцій: можливість легко стежить за своїм зовнішнім виглядом і візуально розширити житловий простір, що є актуальним для малогабаритних кімнат. Трюмо з дзеркалом в спальню поєднує в собі зону для розміщення косметики і зручне використання дзеркала. Дзеркало підлогове є виробом, в якому важко знайти щось зайве, і ціна на дзеркало не вдарить по гаманцю. Наш інтернет магазин дзеркал наповнений непросто стандартизованими товарами, а дзеркала з химерними формами, прикрашені візерунками, доповнені підставками або трюмо. Міцне кріплення і ретельно оброблені краї забезпечують уникнути не приємно ситуацій пов'язаних з травмами. До кожного представленому дзеркала додається фото і коротка характеристика розмірів, вказується для якої кімнати буде актуально: в спальню, передпокій або вітальню. Туалетне дзеркало завдяки мініатюрним габаритам відмінно розміститься у ванній.

Ми представляємо дзеркала не дорого, не знижуючи при це показників якості. Зібравши кращі зразки дзеркал з України, асортимент нашої фірми націлений задовольнити попит кожного відвідувача. Функціональні особливості нашого ресурсу дозволяють купити дзеркало для будинку у нас, вирішивши всі нюанси в інтернет режимі.

У питанні доставки керуємося принципами оперативності і забезпечення необхідних умов перевезення для виробів, транспортуємо по таких містах нашої країни, в список входять Київ, Дніпро, Одеса, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Миколаїв.