Тумби для спальні

На сторінці:
Сортувати:

Тумба приліжкова Система Смарт

Колір корпусу: Колір фасаду:..

Розмір
Висота44
Глибина40
Ширина42,5

₴ 1 009грн

Тумба приліжкова ТП-01

Кольори: ..

Розмір
Висота53
Глибина41,2
Ширина50

₴ 1 076грн

Тумба Роксолана

Тумба приліжкова «Роксолана» фабрики МКС є додатковим елементом в стилі ліжка «Роксолана». Тумба пр..

Розмір
Висота52
Глибина50
Ширина48

₴ 7 652грн

Орегон тумба приліжкова

У нас ви можете купити тумбу від меблевої фабрики "Сокме" за найнижчими цінами. Корпус ДСП та фасади..

Розмір
Висота55
Глибина38
Ширина62,8

₴ 2 479грн

Тумба приліжкова з ящиком Т-01

У нас ви можете купити тумбу прикроватную з ящиком від меблевої фабрики "Мелбі" за найнижчими цінам..

Розмір
Висота74
Глибина37
Ширина51

₴ 2 111грн

Тумби 2-шт Єва

..

Розмір
Висота50,6
Глибина37,9
Ширина51,6

₴ 2 101грн

Тумби для спальні

Для гармонійної обстановки спальної кімнати і комфортного відпочинку вам просто необхідно купити тумбу прикроватную. Тумба приліжкова допоможе вам правильно організувати обмежене житловий простір. Чи не великі габарити, висока місткість є головними плюсами цього гарнітура.

Тумбочка для спальні відома як місткого предмета меблів з практичними шафками. Підходить для розміщення косметики, засобів особистої гігієни, медикаментів, книг і журналів для вечірнього читання. Окремі секції тумбочок оснащені висувним механізмом. Тумба вважається ідеальною як місце для нічного світильника, своєрідним приліжкові столиком.

Наш інтернет магазин надає можливість для всіх наших клієнтів купити прикроватную тумбу. Всі процедури щодо того питання, яким чином купити прикроватную тумбу у нас зводяться до того, що ви все робите за допомогою інтернету - переглядаєте сторінки каталогу товарів, визначаєтесь з покупкою і оформляєте замовлення. Завжди готові допомогти консультацією з будь-якого питання наші менеджери.

Чільну щабель в роботі нашої фірми займає контроль над якістю товарних одиниць, які ми отримуємо. Спільна робота проходить з відомими меблевими виробництвами України.

У питанні доставки - дотримуємося терміни і умови зберігання товарів. Транспортування покупок ми виробляємо по території таких населених пунктів як, Київ, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Миколаїв.