Тумби для спальні

На сторінці:
Сортувати:

Тумба ліжкова Система Смарт

Колір корпусу: Колір фасаду:..

Розмір
Висота44
Ширина42,5

₴ 1 493грн

Тумби для спальні

Для гармонійної обстановки спальної кімнати і комфортного відпочинку вам просто необхідно купити тумбу прикроватную. Тумба приліжкова допоможе вам правильно організувати обмежене житловий простір. Чи не великі габарити, висока місткість є головними плюсами цього гарнітура.

Тумбочка для спальні відома як місткого предмета меблів з практичними шафками. Підходить для розміщення косметики, засобів особистої гігієни, медикаментів, книг і журналів для вечірнього читання. Окремі секції тумбочок оснащені висувним механізмом. Тумба вважається ідеальною як місце для нічного світильника, своєрідним приліжкові столиком.

Наш інтернет магазин надає можливість для всіх наших клієнтів купити прикроватную тумбу. Всі процедури щодо того питання, яким чином купити прикроватную тумбу у нас зводяться до того, що ви все робите за допомогою інтернету - переглядаєте сторінки каталогу товарів, визначаєтесь з покупкою і оформляєте замовлення. Завжди готові допомогти консультацією з будь-якого питання наші менеджери.

Чільну щабель в роботі нашої фірми займає контроль над якістю товарних одиниць, які ми отримуємо. Спільна робота проходить з відомими меблевими виробництвами України.

У питанні доставки - дотримуємося терміни і умови зберігання товарів. Транспортування покупок ми виробляємо по території таких населених пунктів як, Київ, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Миколаїв.