Як створити друкований фотоальбом: наші поради

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Фотографувати себе в будь-який час доби і за будь-яких обставин: на роботі, в поїздці, в ресторані і навіть на самоті у ванній і т.д., стало рефлексом, який більшість з нас перейняло з тих пір, як наші смартфони оснащені сучасними камерами. Ці фотографії часто призначені для використання в наших соціальних мережах, а потім ми зазвичай залишаємо їх у своїх фотоапаратах. Немає причин для того, щоб ваші фотографії були такими ефемерними. Ви можете створити свій власний друкований фотоальбом, щоб зібрати всі свої спогади в одному місці і, що найголовніше, оживити їх. Детальніше про тенденції друкованих фотоальбомів читайте в наступній статті. 4

Тренд на фотокниги

Друкований фотоальбом - це різновид традиційного фотоальбому, яким ми всі володіли раніше, в який потрібно було вклеювати фотографії, попередньо виявлені в фотолабораторії. Зазвичай це була чиста книга, в якій ми дбали про те, щоб розташувати зображення одне за іншим.

Друкований фотоальбом - це носій, також призначений для зберігання фотографій, але більш практичний, оскільки його можна створити за допомогою онлайн -Інструменти, доступного на мобільному пристрої (смартфоні або планшеті) або комп'ютері. Його особливість в тому, що він може бути персоналізований відповідно до ваших смаків, що дозволяє вам розповісти історію, викликану вашими фотографіями. Саме тому його також називають фотокнигою: друкований альбом - це книга, в якій ви розповідаєте особисту історію за допомогою власних зображень.

Як створити друкований фотоальбом?

Найбільш поширеним рішенням для створення друкованого фотоальбому сьогодні є онлайн-креативна студія, доступ до якої можна отримати прямо на смартфоні, планшеті або комп'ютері. Це також може бути мобільний додаток. З цим інструментом все, що вам потрібно зробити, - це імпортувати свої фотографії, а потім під керівництвом користувача розташувати їх так, щоб вони запам'ятали ваші найкращі спогади.

У вас також є можливість вибрати варіант "під ключ" , щоб легко створити фотоальбом і налаштувати його автоматично. Для цього вам потрібно просто імпортувати свої фотографії в інструмент, і він впорядкує їх, щоб зробити заздалегідь підготовлений альбом.

І нарешті, все, що вам потрібно зробити, це вибрати формат вашої фотокниги (квадратний, прямокутний, альбомний, A4, A3 ....), тип переплетіння (класичний відкривається або плоский), яким буде скріплений ваш альбом, тип обкладинки (м'яка, тверда, з віконцем ...), а також тип паперу (щільний папір, глянцева і т.д.), на якій будуть надруковані фотографії.

Ціна, яку доведеться заплатити за створення і друк альбому, буде залежати від постачальника послуг, якому ви їх довірите. В середньому, за невеликий альбом доведеться викласти від 9,99 до 19,90 євро. Фотоальбом формату А4 доступний за ціною від 39,99 євро, якщо вам потрібна якість.

Які вимоги до успішної друкованої фотокнизі?

Для того щоб ваш друкований фотоальбом був успішним, недостатньо довірити все видавничої інструменту. Вам також необхідно зробити правильний вибір елементів, які входять в нього.

Якість паперу

Дуже важливо надрукувати ваші фотографії на папері професійної якості, яка додасть характер вашого альбому. Тому важливо вибрати аркуш паперу щільністю не менше 170 г/м2, щоб він не зношувався і не ставав гофрованим при листанню.

Для досягнення дійсно естетичного результату можна навіть інвестувати в більш щільний папір щільністю від 230 г/м2 до 380 г/м2. Пам'ятайте, що чим щільніше папір, тим більше ваша фотокнига витримає проходження багатьох рук ... і років.

Обкладинка

Якщо є прислів'я, в якій мовиться, що не варто судити про книгу по обкладинці, то це правило не застосовується до вашого фотоальбому. Обкладинка - це перша деталь, на яку звернуть увагу, тому вона повинна бути привабливою.

Обкладинка також служить для захисту вашого альбому, тому вона повинна бути ідеально міцної і товстої. Ви також можете вибрати тверду або м'яку обкладинку в залежності від ваших уподобань.

Формат

У вас також є широкий вибір формату фотографій: квадратний, портретний, альбомний ... Фокус в тому, щоб вибрати той, який відповідає вашій темі. Для весільної фотокниги, наприклад, рекомендується вибирати класичні формати.

Інші практичні поради для успішної персоналізації вашого фотоальбому

Увага до різних технічних деталей, таким як якість паперу або формат книги, вже є хорошим початком для отримання красивого друкованого фотоальбому. Для поліпшення результату можна застосувати і інші поради.

Завжди вибирайте тему

Щоб фотоальбом був схожий на вас і розповідав історію, виберіть тему, яка буде служити орієнтиром для розташування фотографій. Вона, крім іншого, буде служити для додання узгодженості та єдності елементів планування, декоративних елементів, розташуванню фотографій, а також симетрії всього цілого. 

Якщо ви хочете використовувати в альбомі кілька тем, переконайтеся, що одна тема присутня на цілій сторінці або, в ідеалі, на кожній подвійний сторінці.

Зосередьтеся на тексті

Прелесть друкованого альбому в тому, що він дозволяє вставляти текст для опису фотографій, наприклад, у вигляді підпису. Як і в анотаціях внизу фотографій в книгах, уникайте перевантаження. Простого пропозиції, анекдоту, коментарі ... повинно бути достатньо для опису кожної фотографії. Крім того, якщо фотографія має сенс, не варто робити до неї анотацію.

І нарешті, використовуйте тільки один шрифт і не більше 3 різних розмірів, щоб отримати гармонійне оформлення.

Ретушування фотографій перед завантаженням в редактор

перед створенням друкованого фотоальбому подбайте про те, щоб вибрати найкрасивіші фотографії з вашої бібліотеки зображень. Якщо необхідно редагування, зробіть це заздалегідь, щоб уникнути появи в книзі розмитих або пропущених фотографій. Загалом, якщо ви хочете отримати оптимальний рендеринг, імпортуйте тільки фотографії хорошої якості і з задовільним дозволом.

Цей крок також можна використовувати для сортування ваших фотофайлів і видалення тих, які не представляють інтересу.

За допомогою цього кроку ви зможете впорядкувати фотографії та видалити ті, які не представляють інтересу.