Повільний деко: 16 способів застосувати його в своєму будинку

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Вам хочеться перетворити свій інтер'єр, щоб він став більш спокійним і затишним? Щоб зробити щось для навколишнього середовища? Повільне деконірованіе - ідеальний варіант. Це мистецтво жити, натхнена скандинавськими країнами, в даний час дуже актуально. Це нова тенденція, якої потрібно дотримуватися! Перероблені матеріали, натуральні матеріали, ремесла і DIY - ось основні коди цієї декоративної тенденції, якій судилося стати довговічною. Ось як краще продумати прикраса вашого будинку! 

Slow deco: що це таке насправді?

© Cassina © Heju

Home made, kinfolk, Slow deco ... Уже кілька років в сучасній всесвіту деко множаться англіцизми. Зрештою, через всі ці терміни, що дійсно переважає, так це бажання повернутися до головного! Slow deco - прямий результат повільної життя, і в останні кілька місяців цей спосіб життя став ще більш актуальним. Бажання заспокоїтися, сповільнитися, коли ми роками живемо в шаленому темпі, - ось що привело до появи різних "повільних" рухів в останні десятиліття. Зокрема, рух slow food, про який говорить Карло Петрина, італійський кулінарний журналіст, на відміну від фастфуду, цінує місцеві традиції і смакові якості. Потім з'явилися повільні подорожі, повільна робота, повільний дизайн і повільна життя ... як продовження такого погляду на життя.

Загальним для всіх цих варіантів залишається те, що більше не потрібно споживати наосліп, уникати переспоживання і цінувати кожен момент. Slow deco - це екологічність, відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Він заснований на екологічних і етичних цінностях.

"Зроби сам" переживає неймовірний прогрес, і ті, у кого не вистачає терпіння або спритності, щоб зробити це самостійно, звертаються до ремесел. Інтер'єр лежить в основі повільної життя, і мета полягає в тому, щоб знову наповнити його змістом. Це передбачає реальне роздум, перш ніж приступати до роботи або покупкам. Безтурботний і чарівний інтер'єр: ось визначення цієї нової тенденції. Необхідно зрозуміти філософію, що стоїть за цим декором, перш ніж прийняти його, повільний деко можна також назвати екологічним декором! "

Переважає простота, а через неї - пошук благополуччя. Чи не поспішати - ось його лейтмотив. Багато дизайнерів і великі бренди скористалися цими кодами і створили колекції предметів або меблів відповідно до цієї тенденцією.

Екологічно чисте життя також зачіпає наш вибір в плані декору.

Мінімалізм в центрі уваги

© Kann Design

Якщо вас приваблює повільний деко, почніть з очищення ваших предметів, один за іншим, сортуючи і не соромлячись позбавлятися від непотрібного. Ви, звичайно, будете продавати їх або дарувати. Гонка за накопиченням вже закінчилася! Більше ніякої гнітючої обстановки і нескінченної роботи по дому: прибирання всіх цих предметів забирає багато часу, але знайти час знову - головна наша задача.

Після сортування і роздачі все, що залишається, - це купувати краще, інвестувати в речі, які ви будете зберігати, якісні, етичні та відповідальні! Ваше сімейне гніздечко стане зеленішим, затишнішим і мінімалістичним, простором, де панує насолода життя, і місцем, де робота, можливо, стане приємною. Перехід до повільного деко не так уже й складний! 

Крафт: велике повернення

© Serax

Крафт, очевидно, дуже присутня в русі повільного деко, метою якого є просування цього способу виробництва з недосконалими формами, оскільки він унікальний, а також місцевого споживання. Американці, часто попередники великих світових тенденцій, були ініціаторами її розвитку, якому вони ж дали назву: kinfolk.

В результаті тенденція без проблем прийшла на Старий континент, тим більше що в області ремесел, гастрономії та сільського життя ми знаходимося на передовій. Навіть якщо в нашій країні цей принцип може здатися трохи "дежавю і поверненням", slow deco повернув його на карту, і, перш за все, тепер він зустрічається і в міських районах. Ми дотримуємося цієї тенденції, ставлячи під сумнів наш спосіб споживання, часто надмірний, тим більше що він не відповідає нашим пошукам сенсу.

Занадто метушлива життя, яка не залишає більше часу для себе, очі, постійно прикуті до екранів, все закінчено поганими новинами, дозволила нам приєднатися до цього руху. Ремесло, а також "зроби сам" дуже швидко спокусили нас. Тим більше, що в ув'язненні була можливість ткати богемні настінні вішалки, опускати руки в землю, щоб створити свій город, працювати з шкірою або спробувати свої сили в кераміці і терракоте. Ми також можемо спостерігати велику віддачу від ажіотажу в колекціях великих брендів.

Бренди, які прихильні

© Tikamoon

Етичний підхід можна знайти у багатьох брендів. Мета полягає в тому, щоб меблі більше не представляла собою занадто велике екологічне навантаження. Ви знайдете безліч виробників і брендів, які дотримуються такого підходу. Постарайтеся віддати їм перевагу при здійсненні покупки. По можливості намагайтеся віддавати перевагу місцевому виробництву, тобто французькому або хоча б європейським, а також ремісничим виробам. Не соромтеся запитувати про методи виробництва, походження матеріалів, способи доставки, екологічних і соціальних зобов'язаннях бренду. Більш того, як ви можете бачити, бренди все частіше представляють певні елементи, покликані дати вам відповідь. Купити менше, але краще - ось девіз повільного деко! 

Дайте друге життя старих меблів

© Leroy Merlin

Завжди в пошуках обмеження покупок ми перестаємо викидати, ремонтуємо, оновлюємо. У цій філософії криється саме серце утилізації. Завжди можна дати друге життя такому предмету, як меблі, витративши небагато часу і терпіння.

В цю течію, очевидно, присутній дух recup ', перевага: екологічний слід, зведений до нуля. Перевага: екологічний слід зводиться до нуля. Відновлюючи стару сімейну меблі, ви робите ставку на предмети, які мають надійну життя. За допомогою декількох пензликів і невеликої кількості часу ви можете легко перетворити комод, наприклад, в красивий книжкову шафу.

броканти і гаражні розпродажі - це золота жила для пошуку меблів, яка тільки й чекає, щоб її повернули до життя ! Ви можете обставити квартиру, не витрачаючи багато коштів і приносячи користь планеті, одночасно надаючи послугу людям, які хочуть від неї позбутися, і уникаючи летючих органічних сполук, які виділяються з нових меблів протягом багатьох місяців. Всі позитивні моменти!

Колір: не перестарайтеся!

© Bo Concept

Знизити темп життя, заспокоїтися, піклуватися про себе і свою сім'ю - так багато цінностей, які ви втілити в життя в своєму декорі. Для цього уникайте використання занадто великої кількості квітів, спробуйте монохромність і зупиніть свій вибір на нейтральних кольорах. Легкий, мінімалістичний і зношений, ви ніколи не втомитеся від свого декору, і раптово бажання змін стане менш відчутним. Віддайте перевагу таким відтінкам, як бежевий, білий, пісочний, лляної, блідо-зелений, сірий, пастельно-блакитний ... А якщо ви не бачите життя без кольору, введіть його у вигляді невеликих нот, розкиданих тут і там.

Слоу деко також можна використовувати на кухні

© Leroy Merlin

Кухня також не є винятком для вашого нового варіанту слоу деко. Більше ніяких банок і картонної упаковки ... Ви кладете продукти, куплені безпосередньо у виробників або в оптових відділах супермаркетів, в красиві баночки, які більше не ховаєте. На полиці в індустріальному стилі, що виконує роль роздільника, виставляйте їх без комплексів. Підійде також посудний книжкову шафу. Не соромтеся додавати перероблені предмети, наприклад, дерев'яні ящики для пляшок, кошики ... Це можливість накопичувати, дотримуючись правил повільності. 

Читайте також: Наші поради для минималистичной кухні

Деякі натхнення в картинках ...

© Zara Home © House Doctor © Ikea © Norr11 © House Doctor © Zara Home © Stelton © Zara Home

Читайте також:

  • 14 порад для успішного декору
  • деко: стиль Hygge вторгається в наші інтер'єри!
  • стиль Вабі Сабі: 20 порад щодо його впровадження в інтер'єр
  • Япанді: нова тенденція деко