Про нас

UA

Інтернет магазин Кул хаус є представником більше ніж 30 українських фабрик виробників меблів. На нашому сайті ви можете знайти і придбати тільки якісну від перевірених українських фабрик меблів, які зарекомендували себе як надійний виробник, який має всі необхідні сертифікати якості та санітарно-епідеміологічні висновки. Ми намагаємося надати не тільки якісні меблі, але і якісний сервіс обслуговування. Ми кожен день працюємо над якістю обслуговуванням наших менеджерів, щодня працюємо над поліпшенням інтернет магазину, щоб вам було ще простіше знайти той чи інший товар, а також дізнатися повну інформацію товар, для цього ми знімаємо відеоогляди наших меблів, виставляємо відгуки, які нам висилають наші клієнти на вайбер, виставляємо готові роботи придбані нашими клієнтами.

Чому варто купувати у нас.

Логістика

У нас дуже розвинена система логістики з цього ми самі здійснюємо доставку більш ніж 19 областях України. У багатьох містах ми надаємо також супутні послуги такі як занесення та збирання. Дуже хороші ціни на доставки, що набагато дешевше ніж відправляти товар службами кур'єрської доставки. Більш детальну інформацію по доставці ви можете прочитати на нашому сайті в розділі Доставка або уточнити у менеджера по телефону.

Свої склади

Наші склади представлені в таких регіону: Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Вінниця. На багато товарів з нашого інтернет магазину працює складська програма, що дозволяє в найкоротші терміни поставити вам меблі. Ще однією перевагою є можливість забрати товар самовивозом.

Оплата

У нас є кілька видів оплати. Ви можете здійснити онлайн оплату на сайті, або оплатити через будь-яке відділення банку по рахунку фактурі або сплатити при отриманні. На деякий товар ми беремо мінімальний аванс починаю від 20% вартості товару, що набагато менше ніж багато меблеві інтернет магазини. Більш детальну інформацію по оплаті ви можете прочитати на нашому сайті в розділі Оплата або уточнити у менеджера по телефону.

Акції та розпродажі

Ми цінуємо наших клієнтів і з цього як же без знижок і розпродажів.

 

 

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ

Інтернет магазин "Кул Хаус"

В Особі ФОП Лушпа Оксана Анатоліївна

ІПН 2917710167

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

р / с UA953052990000026004014914921

Адреса м.Запоріжжя вул. Парамонова/Магара, буд. 2/8 кв.25

Фактична адреса. Одеська обл. Біляївський район, с.Нерубайское - 5-км траси Одеса-Київ, комплекс споруд 1/3

 

Міський номер 044 333 42 35

Киевстар 067 513 73 37

Водафон 050 182 95 22

Email: shop@coolhouse.com.ua

 

Платник єдиного податку.

Не є платником ПДВ.


 

RU

Интернет магазин Кул хаус является представителем более чем 30 украинских фабрик производителей мебели. На нашем сайте вы можете найти и приобрести только качественную от проверенных Украинских фабрик мебели, которые зарекомендовали себя как надежный производитель, который имеет все необходимы сертификаты качества и санитарно эпидемиологические выводы. Мы стараемся предоставить не только качественную мебель, но и качественный сервис обслуживания. Мы каждый день работаем над качеством обслуживанием наших менеджеров, ежедневно работаем над улучшением интернет магазина, чтобы вам было ещё проще найти тот или иной товар, а также узнать полную информацию товаре, для этого мы снимаем видеообзоры нашей мебели, выставляем отзывы, которые нам высылают наши клиенты на вайбер, выставляем готовые работы приобретенные нашими клиентами. 

Почему стоит покупать у нас.

Логистика  

У нас очень развита система логистики по этому мы сами осуществляем доставку более чем 19 областях Украины. Во многих городах мы предоставляем также сопутствующие услуги такие как занос и сборка. Очень хорошие цены на доставки, что гораздо дешевле чем отправлять товар службами курьерской доставки. Более детальную информацию по доставке вы можете прочитать на нашем сайте в разделе Доставка либо уточнить у менеджера по телефону. 

Свои склады 

Наши склады представлены в таких региона: Одесса, Днепр, Харьков, Киев, Винница. На многие товары с нашего интернет магазина работает складская программа, что позволяет в кратчайшие сроки поставить вам мебель. Еще одним преимуществом является возможность забрать товар самовывозом. 

Оплата 

У нас есть несколько видов оплаты. Вы можете осуществить онлайн оплату на сайте, либо оплатить через любое отделение банка по счету фактуре или оплатить при получении. На некоторый товар мы берем минимальный аванс начинаю от 20% стоимости товара, что намного меньше чем многие мебельные интернет магазины. Более детальную информацию по оплате вы можете прочитать на нашем сайте в разделе Оплата либо уточнить у менеджера по телефону.

Акции и распродажи 

Мы ценим наших клиентов и по этому как же без скидок и распродаж. 

 

АДРЕС И РЕКВИЗИТЫ

Интернет магазин "Кул Хаус"
В Лице СПД Лушпа Оксана Анатольевна

ИНН 2917710167

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

р / с UA953052990000026004014914921

Адреса г.Запорожье ул. Парамонова/Магара, д. 2/8 кв.25

Фактический адрес. Одесская обл. Беляевский район, с.Нерубайское  - 5-км трассы Одесса -Киев, комплекс сооружений  1/3

 

Городской номер 044 333 42 35
Киевстар 067 513 73 37

Водафон 050 182 95 22

Email: shop@coolhouse.com.ua


Плательщик единого налога.
Не является плательщиком НДС. 
 

Наші Філії - Пункти видачі товару, повернення товару та платежів
Ми на Google Maps