Дитяча спальня: 18 порад для безпечної спальні

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Кімната дитини, ви з великим задоволенням ретельно готуєте її перед його появою. Кольори фарб, меблі, декор ... Ви не залишаєте нічого на волю випадку, оскільки із задоволенням створюєте для нього простір, маленький кокон, заспокійливий і затишний. Однак якщо і є предмет, за яким не можна йти ні на які поступки, так це його безпеку. Ось кілька порад, які допоможуть вам не упустити жодної важливої ​​деталі. 

Основні ризики в дитячій кімнаті

Деякі ризики дуже просто визначити, але є і такі, про яких ми не завжди замислюємося. 

  • Раптова смерть немовляти: насправді цей ризик часто ускладнюється наявністю ковдр або м'яких іграшок в його ліжку;
  • Задуха: як і в попередньому випадку, цей ризик пов'язаний з тими ж факторами;
  • Удар струмом;
  • Падіння;
  • дефенестрація. 

Необхідно пам'ятати, що малюк, який в перші дні мирно спить у своєму ліжечку, швидко стане дослідником, і його улюбленим місцем полювання буде, перш за все, його кімната. Тому необхідно підготувати для нього спокійну обстановку, подбавши про його безпеки і уникаючи всього, що може становити безпосередню або середньострокову і довгострокову небезпеку. Не чекайте, поки він виросте, ви можете бути здивовані.

Ліжко та її оточення

Перше, що потрібно зробити, це ретельно вибрати ліжко, пам'ятаючи про те, що вона повинна забезпечувати максимальну безпеку.

  • При покупці ліжка ви, звичайно, будете прагнути до естетики, але також важливо бути пильним. Він дійсно повинен строго відповідати новим чинним стандартам безпеки. Слід знати, що відстань між планками повинно бути не більше 7 см, а висота останньої по відношенню до матраца повинна становити не менше 60 см.
  • Найпростішим залишається можливість опускати матрац в міру того, як дитина починає рости і вставати.
  • Купуйте новий матрац, навіть якщо раніше він був ліжком паху ваших дітей. Опора повинна бути досить твердою і, перш за все, переконайтеся, що матрац займає весь вільний простір. Переважно вибирати матрац, оброблений проти пилових кліщів.
  • Ніколи не додавайте подушки, постільна білизна, крім втачной простирадла, підодіяльники або ковдри. Також забороніть накладку на бампер, навіть якщо вона дуже красива, до того, як дитині виповниться рік. Набагато краще захистити його від холоду за допомогою спального мішка або спального мішка.
  • Приберіть все м'які іграшки, подушки ... перед сном. Ці предмети дійсно можуть стати причиною задухи вашої дитини.
  • Переміщаючи дитини в велике ліжко, поставте ліжко уздовж стіни, якщо це можливо, і додайте бар'єр безпеки з іншого боку. Якщо це неможливо, встановіть по обидва боки захисні огородження. Ви заберете його, як тільки він підросте.

У спальні: елементи безпеки

В даний час існує безліч захисних елементів, які ви можете розмістити всюди, щоб захистити зони ризику для дитини. Також необхідно дотримуватися деякі основні запобіжні заходи, які іноді можна випустити з уваги. Це стосується і його кімнати.

  • Ніколи не ставте тяжкості на високі полиці стелажів або шаф. Це може порушити баланс. Прикріпіть шафи або полиці до стіни за допомогою кронштейнів, щоб вони не могли перекинутися. Пам'ятайте, що діти люблять лазити, і це є джерелом більш-менш серйозних нещасних випадків, особливо якщо під час лазіння меблі перекинеться.
  • Уникайте електричних проводів, що звисають з ламп, за які дитина може потягнути. Щоб бути ще більш обережним, вимикайте і виймайте з розетки прилади, якими ви більше не користуєтеся, і прибирайте в шафу прилади, які в даний момент не використовуються. Потім встановіть заглушки.
  • Захистіть розетки за допомогою захисних елементів, таких як заглушки, які дуже ефективні.
  • Перевірте свій радіатор, якщо він дуже гарячий взимку, встановіть на нього заглушку, щоб уникнути ризику опіку, коли дитина почне досліджувати свою кімнату, ризикуючи доторкнутися до нього. 
  • Якщо ви постелили в його кімнаті килим, не забудьте покласти під нього нековзну сітку або навіть прикріпити її двостороннім скотчем, особливо якщо підлога кахельна або паркетний, на якому він дуже легко поскользнется. 
  • Ніколи не залишайте ліки у його двері, поставте невелику кошик по висоті, коли вам потрібно дати йому ліки вночі.
  • Не ставте меблі поруч або перед вікном, він може залізти на неї, щоб дістатися до неї. Вам також слід подумати про спеціально розроблених захистах, щоб дитина не змогла відкрити його. Крім того, ніколи не відкривайте вікно, коли ваша дитина знаходиться в кімнаті. Існує безліч засобів захисту, наприклад, розпірки, які корисні влітку, або блокуючі пристрої для дверей, ящиків або вікон. Важливо, щоб всі зони, до яких дитина може дотягнутися, були обладнані. Замки петель дуже корисні, наприклад, для ящиків для іграшок. Це запобіжить застрявання пальця дитини.
  • Подумайте про те, щоб прибрати всі ключі: від шаф або ящиків, які, швидше за все, швидко загубляться, а також від дверей спальні, якими він може замкнутися. Він може не встигнути відкрити її.
  • Все кути меблів будуть оснащені захистом, це дозволить уникнути нещасних випадків, зокрема, під час навчання ходьбі.
  • Придбайте ящик для зберігання або скриня для іграшок , він буде більш доступний, ніж полки.
  • Адаптує гри дитини до її віку. Переконайтеся, що ті, які ви купуєте, мають маркування NF або CE, вони відповідають чинним стандартам безпеки. Крім того, вік, з якого можна грати, завжди вказано на коробці, це необхідно враховувати з двох причин: його безпеку і інтерес, який він отримає від цієї гри або іграшки.
© istock

Прибирання його кімнати

Прибирання дуже важлива в кімнаті дитини, і це не тільки питання естетики. Дитина, особливо коли він починає ходити, буде дестабілізований, якщо його кімната буде захаращена іграшками та іншими предметами. Крім того, вони схильні класти в рот все підряд, і це абсолютно нормально, тому приберіть всі предмети, що представляють потенційну небезпеку, особливо ті, які б'ються. Додайте їх на високих полицях.

Якщо ви вирішили міняти дитині підгузки в його кімнаті, то у вас повинно бути все під рукою: продукти, запасний одяг, підгузники ... Таким чином, ви зможете переодягати його, чи не відриваючи від нього руки і не зводячи з нього очей.

на закінчення: досить просто підвести підсумки і витратити час на те, щоб запропонувати вашій дитині світ, в якому ризики максимально виключені. Ці заходи прості в застосуванні і можуть допомогти уникнути багатьох нещасних випадків. Крім того, важливо пояснити дитині, що заборонено, щоб він міг повноцінно розвиватися.

Читайте також: Як зробити будинок безпечним для літньої людини?

Як зробити будинок безпечним для літньої людини?