Органічний дизайн: уявлення, принципи і натхнення

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Органічний дизайн - ви чули про нього, але чи знаєте ви, що це таке? Саме це ми і пояснимо. Сучасний і мінімалістський, принцип полягає в гармонії квітів і елементів, які співіснують в вашому інтер'єрі. Створіть синергію між об'єктом, природою і людиною. Це інтуїтивний стиль, майже філософія життя ... Ось кілька порад, як застосувати його в своєму будинку! 46 0 Відгуки

Фокус на органічному дизайні

Якщо ми заглянемо в історію, то побачимо, що органічний дизайн походить від скоріше інтуїтивного дизайну, на противагу раціоналістичному дизайну, відстоювати школою Баухаус в 1920 році. Органічний стиль ставить обмін, почуття і життя в центр архітектури та дизайну, які повинні мати реальну взаємодію між природою, людиною і об'єктом, будь то меблі або нерухомість. Дійсно, органічний дизайн походить від органічної або інтуїтивної архітектури, мета якої - інтегрувати її в навколишнє середовище. Цей рух був описано Чарльзом Дженкс в 1973 році. За його словами, органічна архітектура бере свій початок на початку 1950-х років.

Важко відрізнити органічну архітектуру від органічного дизайну, історія декору, знову ж таки, повністю пов'язана з історією архітектури. В його основі лежить проста концепція, але така, яка в 1950-х роках здалася б зовсім інноваційної. Його найвідомішим послом є архітектор і дизайнер Френк Ллойд Райт. Найпрекраснішим його досягненням залишиться дім "Падаюча вода", який є емблемою ідеальної інтеграції архітектури в навколишнє середовище.

© Carol M . Highsmith

Великі імена органічного дизайну

Складно говорити про органічне дизайні, не згадавши найвідоміших дизайнерів, безпосередньо причетних до цього напрямку.

Арне Якобсен

якби був тільки один, то саме це ім'я було б приведено, оскільки він дійсно, безумовно, є стовпом цього напрямку. Цей данський дизайнер, який був швидше частиною скандинавського функціоналістського напряму, висунув самі основи органічного дизайну. Крім того, ми знаходимо його стілець в повторному виданні і сьогодні - Drop Chair, з його красивими вигинами, характерними для цього стилю.

© Made In Design

Бренд Fritz Hansen повторно видав цей стілець, сьогодні його продає, зокрема, Made in Design. Зручний і гостинний, з сидінням у формі краплі і високою спинкою, ідеально підтримує спину, він тепер доступний широкому загалу.

Charles and Ray Eames

Ці два імені також неминучі для органічного дизайну. Якби ми могли залишити тільки одне творіння, яке вписується в цю тенденцію, то це, без сумніву, був би "Стілець". Він став іконою органічного дизайну завдяки своїм оригінальним і звивистих лініях, які не могли не справити враження в той час. Важко уявити, що цей дуже сучасний на вигляд стілець був створений так давно, проте він дійсно датується 1948 роком.

© Vitra

Vitra переглядає "La Chaise", як переглядає птицю тих же дизайнерів. Нам подобаються його плавні вигини і комфорт, який він забезпечує, оскільки дозволяє приймати різні положення в залежності від часу доби і вашої діяльності, від сидячого до лежачого. Це більше, ніж простий предмет меблів, це скульптура і справжній витвір мистецтва.

Алвар Аалто

Цей фінський архітектор і дизайнер також відомий своєю активною участю в функционалистским, а також органічному русі в Європі . Саме він, разом з Арне Якобсеном, буде насаджувати скандинавський органічний дизайн по всьому світу через свої творіння, а також весь потенціал, який може бути вивільнено.

© Artek

Підвіска "Чорниця" Алвара Аалто була створена для компанії Artek, яку дизайнер заснував разом зі своєю дружиною, і до сих пір продається, що робить її емблемою дизайну сьогодні. Його органічна форма як і раніше повністю відповідає сьогоднішнім очікуванням від дизайну. Він елегантний завдяки своїй сферичної лінії, але при цьому дуже простий! 

Як розвивався органічний дизайн? 

Багатьох дизайнерів продовжує надихати органічний дизайн, особливо в його інтуїтивному аспекті. Це особливо характерно для англійського дизайнера Рона Арада, який любить надихатися цими майстрами, а також декором 50-х років.

© Made In Design

Квіткове крісло або крісло з трилисником - творіння Рона Арада, випущене в 2007 році. Нам подобаються його чуттєві вигини, що нагадують квітка, дуже зручне сидіння і обволікає сторона, чудово характеризує органічний дизайн.

Скандинавський дизайн сьогодні є основним напрямком органічного дизайну, дійсно, творіння і дух цього декоративного стилю, повністю дотримується його, тому цілком логічно, що він кваліфікується як органічний дизайн. 

В наступності органічного дизайну ми також знаходимо стійку архітектуру і дизайн, які йдуть по його стопах і відповідають його логічного продовження. 

Органічний стиль: як привнести його в свій будинок

© Homesalons

Щоб застосувати органічний дизайн в своєму будинку, ви, звичайно, можете вибрати сильні елементи, такі як ті, що ми представили на початку статті, але в першу чергу він залишається новим способом оформлення інтер'єру. 

В першу чергу, ви віддасте перевагу мінімалістською, сучасної і органічної меблів і предметів декору, а також зіграєте на гармонії кольорів і елементів. Створіть синергію між природою, предметами та вами! Це основа і правило органічного дизайну.

Читайте також: Наші поради для кухні в стилі мінімалізм

В цьому особливому стилі, як ви бачили, в порядку речей м'які вигини і округлі форми. Для того щоб ви дійсно відчували себе добре в цьому стилі, віддайте перевагу пастельним тонам, а також натуральним матеріалам, які пов'язують ваш інтер'єр з навколишнім середовищем. Плетені крісла, меблі з необробленого дерева, квіткові візерунки на текстилі, рослинні стіни, рослини ... все це має своє місце в цьому типі деко. Ми не повинні залишати поза увагою той факт, що стійкий дизайн є продовженням органічного стилю.

Природа - головне джерело натхнення, вона пропонує нам можливість зробити крок назад, зупинитися на деякий час і відпочити. Таким чином, ми можемо сказати, що повільна життя безпосередньо пов'язана з органічним дизайном. Саме тому в формах відсутні гострі елементи і прямі кути, вони біоморфного і заспокоюють погляд.

Основні матеріали, які використовують дизайнери: метал, сталь, скло, плетені вироби і, звичайно ж, дерево.

Меблі - це дизайн і чистота, необхідно, щоб у вашій кімнаті ваш погляд проникав якомога далі без дратівливих елементів. Обсяг приміщення також є одним з визначальних елементів, ви намагаєтеся інтегрувати функціональні і розумні системи зберігання, не порушуючи його.

Органічний стиль любить світлі і легкі кольори і, перш за все, віддає перевагу гармонії відтінків, або залишаючись в camaieux , або ідеально поєднуючи тону. Пастельні тони - безпрограшний варіант для цього стилю. Ви можете додати яскраві ноти, але завжди будьте обережні. Не упускайте з виду один аспект: в основі цієї тенденції лежить світло.

Органічне напрям любить всі стилі: скандинавський, сучасний, модерн, класичний, богемний, природний і навіть індустріальний.

Відкритість також необхідна, коли ви хочете зіграти на органіці. Природа не розділена на частини, в вашому домі все те ж саме. Ваше простір не розділене на окремі зони. Швидше, вони утворюють єдине ціле.

Деякі приклади в картинках

© istock

Ця дуже зелена вітальня, в якій перевага віддається натуральним кольорам, як не можна краще символізує цей дух. 

© Katarzyna Bialasiewicz

Органічна кімната, пронизана надзвичайною м'якістю завдяки вибору матеріалів і, зокрема, квітів.

© Homesalons

Вибір меблів, як і декор, заснований в основному на природі, в цій вітальні уособлює органічний стиль.

© Pinterest

Кругле підвісне крісло, дерев'яні столи з органічним дизайном, натуральні матеріали ... все символізує цей стиль! 

© Katarzyna Bialasiewicz

Штрихи зеленого - єдиний відтінок з дуже тонкими золотистими нотками, оживляють цю спальню в повністю білому кольорі . 

© istock

Індустріальний стиль може відмінно відвести коди в органіку, особливо тут в плані відтінків і загальної атмосфери.

© istock

В цій ванній кімнаті все елементи, включаючи її планування, працюють разом, створюючи органічну і дуже елегантну атмосферу !

Читайте також: Ванна в стилі дзен: 38 теплих і природних ідей для ванної

© Shoko Design

Вибір матеріалів, дизайну і відтінків повністю надихає цю 100% органічну атмосферу.

© Carlo Baroni Fotografo

Зроблена на замовлення кімната відпочинку з деревом, вирізаним з необробленого дерева, і диваном з палет! 

Читайте також:

  • Деко фен-шуй: правила для будинку в стилі дзен
  • Наші ідеї та поради для успішного створення стилю "кокон" в вашому будинку
  • .