Різдвяні квіти: добірка кращих різдвяних квітів для вашого будинку

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Септик, який збирав тільки чорну воду, виключаючи сіру, ще терпимо, але він зникає, щоб бути заміненим резервуаром для всієї води. Останній збирає чорну і сіру воду. Тільки дощова вода не проходить через септик. Ось все, що вам потрібно знати про повністю водному резервуарі. 

Відмінності між септиком і повністю водним резервуаром

Повністю водний резервуар - це нова версія септика. Це альтернативне рішення колективної каналізаційній системі. Вона конкурує з мікростанціей, яка працює на електриці. Бак для всієї води можна легко встановити у вторинних будинках, чого не можна сказати про станції мікроочісткі.

Бак для всієї води представлений у вигляді резервуара, який забезпечує попереднє очищення стічних вод. Саме з цієї причини він складається з цілого пристрою: піщаного фільтра, розподільника, компактного фільтра ...

Його мета - ..:

  • Збір і утримання побутової води
  • Утримання твердих частинок
  • Зрідження твердих частинок

Всеводной бак поставляється у вигляді пластикового або бетонного резервуара з вхідним і вихідним контуром. 

Він відповідає певним критеріям, які є обов'язковими:

Він повинен бути абсолютно водонепроникним, щоб уникнути просочування стічних вод в грунт, він повинен протистояти тиску і корозії, він повинен відповідати стандарту CE, що є обов'язковим. 

Резервуар повинен бути обладнаний вентиляцією для відводу шкідливих газів бродіння.

Префільтри найчастіше додаються нижче або вище за течією.

В резервуарі також повинні бути люки, що забезпечують доступ до нього під час спорожнення, обслуговуванні і контролі. 

Водогрійні ями: різні типи

Існують різні моделі водогрійних ям:

  • Бетонні повнопрохідні колодязі
  • Пластикові повнопрохідні колодязі
  • повнопрохідними колодязі з компактним фільтром
  • повнопрохідними колодязі з фільтраційної насипом

Розподіл є частиною індивідуальних процесів очищення води. Він полягає в риття великих траншей в землі, в які вкладаються просвердлені труби і засипаються гравієм.

Функція цього фільтраційного шару полягає в проведенні остаточного очищення між забрудненою водою, що надходить з резервуара, і землею. Це відбувається під дією мікроорганізмів. Розподільчий шар займає велику площу поверхні землі і довжину не менше 100 метрів.

Є більш компактні методи:

  • Водоемний резервуар з рослинним фільтром з септиком від 40 до 150 м? 
  • Компактний пісочний фільтр: менш 15 м?
  • Мікростанція очищення: менше 10 м?

Мікростанція є найбільш компактним рішенням, але крім того, необхідно знати, що рослинний фільтр краще працює з сухими туалетами. 

© istock

Розміри повністю водяного бака

Розміри його залежать від кількості кімнат:

  • Для 7 основних кімнат: бак становить 5 м3
  • Для 6 основних кімнат: вона становить 4 м3
  • Для 5 основних кімнат: вона становить 3 м3

Функціонування бака для всієї води

  • Чорна та сіра вода надходить по трубах в бак. 
  • Жир, навіть якщо він був відфільтрований вище за течією, перетворюється в покидьки і плаває на поверхні.
  • Тверді речовини перетворюються в рідину, а найважчі осідають на дно.
  • Вся рідина проходить через попередній фільтр. 
  • Труба відводить попередньо очищену воду до процесу остаточного очищення: піщаний фільтр, очистка стічних вод ...

Відстані, які необхідно дотримати для установки резервуара для всієї води

Відстані, які необхідно дотримати, дуже точні, він повинен бути розташований на:

  • 5 метрів від меж ділянки;
  • 5 метрів від посаджених дерев;
  • 35 метрів від водойми;
  • 3 метри від будинку. 

Порада: якщо ваш повністю водний резервуар перевищує 10 метрів, необхідно додати резервуар для знежирення. Жодне насадження з корінням, жодне дерево, жоден важкий матеріал, такий як навіс, басейн, автомобіль або покриття землі, не повинні розташовуватися над резервуаром для всієї води.

Тераса для установки резервуара для всієї води

Необхідно враховувати важливі і важкі земляні роботи. Ми копаємо яму відповідно до її розмірами, а потім потрібно зробити опалубку з кожного боку на 20-30 см.

Дно ями буде ідеально рівним, а всі гострі предмети, такі як камені, виключені, потім вона вистилається піском товщиною від 10 до 15 см. якщо грунт досить нестійкий, слід зробити бетонну плиту.

яму слід вирівняти і засипати належним чином, не засипаючи в яму ніякої засипки, особливо якщо вона пластикова, інакше вона підніметься на поверхню . 

Впускні труби розміщуються з ухилом від 2 до 4%, а випускні - з ухилом 1%.

Люки повинні бути абсолютно герметичними і перебувати на рівні землі.

чи можливий наземний котлован? 

Все котловани, незалежно від моделі, повинні бути заглиблені під землю. Шари піску і грунту забезпечують фільтрацію в разі витоку і знижують ризик забруднення. Це одна з причин, по якій у багатьох комунах Франції заборонені наземні ями.

Однак є особливі ситуації, коли можна встановити наземну вигрібну яму. Необхідно взяти необхідну інформацію у Спанкі і мерії міста, від якого залежить ваш будинок.

На додаток до резервуару для всієї води іноді буває обов'язковою установка станції мікроочісткі або утримує стіни. Потім необхідно дотримати діючі стандарти, які вивчаються для надземного рішення, і воно буде встановлено уповноваженою компанією.

Дослідження грунту перед початком робіт

Якщо ви повинні або вирішили замінити свій септик на повністю водяний резервуар , ви повинні звернутися в SPANC, яка надасть вам інформацію, яку ви повинні дотримуватися. SPANC проведе дослідження ваших грунтів, що дозволить вам вивчити здійсненність проекту.

Це дійсно є визначальним фактором при виборі методу лікування. Він стосується, зокрема, наявності гірських порід, можливого рівня грунтових вод, проникності, текстури, гідрогеологічного аналізу, зон затоплення, глибини залягання грунту ...

Завдяки цим дослідженням ви дізнаєтеся, здійснимо чи проект. 

Однак в різних ситуаціях можуть бути деякі застереження:

Якщо грунт не проникна або присутній рівень грунтових вод:

В цьому випадку неможливо передбачити процес очищення за допомогою піщаного фільтра або розкидання. Потім необхідно буде облаштувати каналізаційну насип або мікростанцію. Дослідження також підкаже вам, чи потрібно додати жироуловитель, підйомний насос або інші попередні фільтри.

Передфільтри і решітки для всеводних баків

Для безперебійної роботи всеводного бака необхідні попередні фільтри: підйомний насос, жироуловитель або обезжириватель, жироуловитель. Вони служать для того, щоб не пропускати великі об'єкти, які не руйнуються, тому вони не виконують забруднює роль. Вони дозволяють уникнути засмічення системи очищення.

Обслуговування повністю водяного резервуара

Кожні 4 роки приїжджає дренажна машина, щоб видалити мул і знову залити резервуар водою. Це буде зроблено при необхідності, як тільки осад досягне 50% обсягу резервуара.

Регулярне чищення труб для знежирення і видалення накипу, а також для видалення відходів.

Жироуловитель обезжиривается, спорожняється і очищається кожні 6 місяців. 

Жироуловитель регулярно спорожняється.

© istock

Ціна повністю водяного бака

Він коштує приблизно від 3 500 до 9 000 євро, включаючи установку і витратні матеріали. Вона варіюється в залежності від продуктивності очищення і типу установки. Допоміжні витрати є найвищими, вони включають дослідження грунту, земляні роботи, робочу силу, транспорт, контроль SPANC ... Сам резервуар коштує не дуже дорого.

Установку резервуара рекомендується доручити професіоналові, який може гарантувати відповідність пристрою чинним стандартам і його працездатність. Існують повністю водні ями, доступні у вигляді комплекту для використання всіма бажаючими, але вам потрібно точно знати, як діяти, і операція є делікатною. Зокрема, вам необхідно мати тверді знання в галузі будівництва.

Далі читайте:

  • Що таке очищення септика? 
  • Спорожнення септика: розцінки і процедура
  • Колективна каналізація: все, що потрібно знати
  • Як визначити, що септик повний?
  • Що таке індивідуальна система каналізації?
  • Що таке кокосовий фільтр?