17 ідей і натхнення для дизайну підвалу

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Вам починає здаватися, що в вашому домі трохи затісно, ​​і ви не проти додати кілька метрів. Але проблема! Ви вже використали свій горище. А як щодо підвалу, ви вже думали про це? У вас, напевно, є невживана площа, яка прийде вам на допомогу! Рідко хто замислюється про це першим, але переобладнання підвалу дозволяє отримати додаткову житлову площу. Ось кілька ідей і порад, які допоможуть вам подумати про це. 3

Устаткування підвалу: обмеження!

© istock

Перед тим як вирішити, як ви збираєтеся обладнати свій підвал, варто гарненько подумати. Хоча на перший погляд вони можуть здатися простими, вони часто оманливі. Планування вимагає реальних витрат часу і бюджету. Може знадобитися виклик професіоналів, так що майте це на увазі! Деякі критерії, такі як подача світла, доступ, контроль вологості, висота стель, покриття для підлоги ... є суттєвими для успіху вашого проекту. Ми ще повернемося до цього питання.

Перед тим, як задуматися над цим питанням, сходіть в мерію і дізнайтеся, чи є у вас можливість зробити підвал самостійної кімнатою. Правила більш-менш жорсткі в залежності від міста.

Не забудьте про адміністративні формальності, вони залежать від площі підвалу:

При площі менше 5 м? вам не доведеться виконувати жодних формальностей.

При площі від 5 до 20 м? Потрібен дозвіл на будівництво, оскільки ви змінюєте несучі конструкції.

Корисно знати: якщо ви живете в будинку і маєте перший поверх з підвалом під ним, ви можете зробити Суплекс за умови повідомлення і дозволу синдикату співвласників. 

Світлий підвал: чи можливо це насправді?

© Zillow.com

підвал не має репутації світлого приміщення, і не дарма - він розташований під житловою зоною. Іноді в ній є кілька отворів, але занадто маленьких, а найчастіше їх взагалі немає. Важливо залучити природне освітлення, за винятком, звичайно, тих випадків, коли ви плануєте використовувати його в якості домашнього кінозалу.

В напівпідвальному приміщенні гарною ідеєю є спроба відновити світло з високих вікон. Ще одна порада: зробіть отвори в підлогах.

В повністю заглиблені підвалі сміливо влаштовуйте англійська дворик! Просто викопайте підніжжя фасаду. Якщо викопати частина стелі, щоб встановити скляну поверхню, залишиться місце для освітлення статі.

Іноді прорізів досить, щоб отримати відчутне природне освітлення. Вибравши скляну панель або скляну перегородку, ви зможете оптимізувати цей світловий потік, а головне - це модно! Естетично і функціонально скляні панелі - це ідея, про яку варто пам'ятати.

Пограйте зі штучним світлом: продумайте освітлення, яке буде якісним і адаптованим до різного часу доби. Помноживши джерела світла за допомогою підвісу, настільних ламп, дизайнерських бра і навіть вбудованих світильників, ви зможете задовольнити всі свої потреби.

З іншого боку, під землею електропроводка буде бездоганною. В іншому випадку це може призвести до короткого замикання і піддати вас небезпеки. Довірте це електрику, який перевірить відповідність наявного і завершить установку.

Лікування вологості: обов'язок

© Lriana Shiyan

Волога - справжній чорний звір підвалу. Завдяки капілярності вода піднімається по стінках і просочується всередину. Його потрібно очистити, щоб в ньому було комфортно жити, навіть якщо приміщення мало використовується.

В будинку є два рішення: осушити грунт навколо нього або закачати смолу в товщу стіни. Це блокує вологість, цю роботу виконує спеціалізована компанія.

В Суплекс: ви ізолюєте стіни за допомогою клеєних облицювальних панелей, а підлога - за допомогою плит.

Подумайте про вентиляцію: підвал повинен бути провітрюваним з вентиляцією типу VMC або потоком повітря, холодного чи гарячого, який проходить через канали, розташовані в підвісній стелі, якщо у вас досить висоти. Оскільки вологість є постійною проблемою в підвальних приміщеннях, необхідно створити здорові, сухі протяги. У поєднанні з опаленням, наприклад, електричними радіаторами.

Висота: нерозв'язна проблема? 

© Nathalie Vingot Mei

​​Правила в цілому передбачають висоту під стелею не менше 1,80 метра, щоб приміщення вважалося придатним для житла. Але будьте обережні! Деякі муніципалітети вимагають більш послідовної висоти. В цьому випадку є рішення, яке дозволяє дотримуватись вимог. Якщо земля складається з глини: опустіть фундамент будинку або будівлі знизу. Це дозволить вам заощадити кілька сантиметрів, опустивши землю. Ця операція має свою ціну і складна в реалізації. У разі кондомініуму необхідно отримати дозвіл.

Функціональний доступ

У більшості випадків доступ до підвалу здійснюється по сходах, яка залишається дуже крутий і небезпечною. Це прекрасно, коли вам не потрібно постійно спускатися в підвал, але для створення справжньої вітальні це немислимо. Його потрібно буде закріпити і пристосувати для більш частого використання. Сходи повинні бути досить великий, щоб вмістити велику кількість людей, і сходи повинна бути практичною і функціональною. Практичний і функціональний, наприклад, з вбудованою системою зберігання, він полегшує облаштування приміщення.

Приклади розумного облаштування в картинках!

Коли кінотеатр приходить до вас

© Leroy Merlin

Устаткування кінозалу в підвалі практично необхідно, якщо висота стелі становить не менше 2,10 метра. Це темне місце прекрасно підходить для такого використання. Крім того, їм може насолоджуватися вся родина. Постеліть на підлогу килим для оптимального якості звуку.

Ігрова кімната: дитяча

© Erika Winters

Підвал - ідеальне місце для того, щоб ваші маленькі щасливі дияволенята могли процвітати у власному світі. Більше ніяких розкиданих по будинку іграшок, у них є своя кімната. Більше ніяких криків і шуму. Вони можуть грати в будь-яку погоду. Ви можете уявити собі це простір з різними зонами і заняттями: вироби, ігри, скалодром, куточок для читання ... Все дозволено! 

© Jay Greene Photography

Ця ігрова кімната об'єднує малюків і дітей старшого віку. 

Читайте також: 15 ідей для облаштування ігрової кімнати в вашому домі

Затишна спальня

© Marie Casasola © Alex Leveille © Francois Rochet

Потрібна додаткова кімната? Підвал прекрасно підходить для такого використання. Будь то вільна спальня, дитяча або навіть кімната батьків - у вас буде багато місця. Спальня з ванною кімнатою, спальної зоною і ігровою зоною для дітей. Відпустіть себе! 

Коли ванна запрошує себе в підвал

© Jacob Delafon © Batinea

Ванна кімната без проблем знаходить своє місце в підвалі. Примикає до спальні або незалежна, вона являє собою додаткову водну точку, яка завжди цікава. Вам просто потрібно добре його оформити, щоб зробити його розкішним або більш затишним і теплим. Віддайте перевагу світлу і світлим відтінкам!

Практична і естетична пральня

© Але © Shutterstock

Красива пральня з місцем, відведеним для прання, спонукає вас прати частіше! Крім того, і це не про незначну деталь, вам більше не доведеться страждати від шуму пральної або сушильної машини. І тоді ви звільните місце у вашій ванній кімнаті. Одним словом, у такої схеми є тільки переваги. Найкраще встановити на підлозі жолоб для білизни. Більше не потрібно виправдовуватися перед членами сім'ї, які легко покладуть туди свою брудну білизну.

Студія для вашого підлітка в підвалі

© Hemea.com

Якщо у вас досить великий підвал, ви цілком можете уявити собі студію для ваших батьків, вашого підлітка або приїжджають родичів і друзів. 

Читайте також:

  • Склонірованная спальня: 14 ідей дизайну
  • 20 порад і ідей з оформлення мансарди
  • Устаткування підвалу в спальню: наші поради і рекомендації
  • Як обставити кімнату під дахом?
  • Як облаштувати кімнату під дахом?