Як витягти максимум користі зі своєї кухні?

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі

Ваша кухня - це тепле місце, де ви готуєте свої улюблені страви, але часто це також місце, де діти роблять домашні завдання, де вони сідають, щоб розповісти вам про свій день. Зазвичай відкрита в вітальню, вона запрошує друзів на аперіо. Одним словом, це серце вашого інтер'єру. Кольори фарби, які ви вибираєте для своєї кухні, дуже важливі, оскільки вони визначають атмосферу, в якій ви хочете розвиватися.

8

Невеликий пункт про використання кольору в декорі кухні

Перед тим, як поговорити з вами про модні кольори для кухні, ось невеликий огляд порад і рекомендацій, які допоможуть уникнути помилок при виборі відтінків. Вибір квітів повинен відповідати певним правилам, саме це дозволяє створити приємну, організовану всесвіт, в якій ви відчуваєте себе добре. 

Деякі поняття, які допоможуть вам

Щоб уникнути помилок, запам'ятайте кілька основних принципів:

  • Протилежні кольори: вся справа в поєднанні контрастних відтінків, але щоб ансамбль радував око, бажано використовувати колірне коло і протилежний тон обраному вами відтінку. Можна поєднувати червоний зі світло-блакитним.
  • Камайя: в цьому випадку ви заявляєте колір з найбільш близькими тонами, наприклад, глибокий бирюзово-блакитний з лавандово-синім і світло-блакитним. Це найочевидніше поєднання, тому що воно створює прекрасну гармонію, повну м'якості.
  • Три кольори: ви вибираєте три відтінки, які утворюють трикутник на колірному колі, наприклад: червоний, фіолетовий і зелений. Це відомо як поліхромія.

Природа квітів також є визначальним елементом

теплі кольори: теплі кольори за визначенням є теплими, стимулюючими і тонізуючими. Вони дуже добре відповідають атмосфері, яка панує на кухні. Це відтінки: червоний, жовтий і оранжевий.

Холодні кольори: вони більш розслаблюючі і запрошують до спокою, це синій, фіолетовий і зелений.

Основні кольори: ми також говоримо про нейтральних відтінках , вони ідеально підходять для стін, стелі та підлоги, особливо якщо ви боїтеся ризикувати. Залишається тільки додати один або два сильних кольору, щоб додати вашій кухні характер. Нейтральні кольори - це білий, чорний, бежевий, темно-синій, коричневий і сірий. Кожен з них має свої властивості: білий і світлі відтінки роблять простір більше, а чорний і темні відтінки надають йому більш інтимний, затишний вигляд. Чорний і сірий відтіняють яскравість кольору, а білий пом'якшує занадто яскраві кольори. Червоний менш агресивний, якщо домінує білий.

Важливий момент: поєднання більше трьох кольорів швидко стає небезпечним

Рада 1/3: щоб знайти гармонійний баланс, завжди намагайтеся поєднувати 2/3 нейтральних кольорів на третину яскравого, сильного відтінку. Наприклад, якщо вам хочеться використовувати жовтий колір на кухні. Виберіть кілька аксесуарів і трохи вищою або нижчою меблів або жовте бюро, а потім виберіть чорні або білі елементи і білі стіни зі світлим або натуральним підлогою (паркет). Це ключ до сучасної і актуальною кімнаті.

© Inspirationcuisine.com

Камайя: як ми тільки що бачили, використання відтінків, отриманих з одного кольору, є гарантією того, що ви не допустите помилок. Якщо Камайя часто зустрічається в спальнях, то його можна перенести і на кухню. Різні відтінки можуть бути особливо доречні при грі з ефектами матеріалів в інших місцях.

© Zeke Ruelas for Style by Emily Henderson

Тут присутній блакитний колір, злегка схиляється до сірого, із цементною плиткою і натяком на золото для підняття загального настрою. Абсолютно вдалий ансамбль, що гармонує з обідньою зоною, в якій переважає білий колір.

Поліхромія представлена ​​в двох варіантах:

  • Поєднання трьох кольорів: як ми бачили раніше, бажано не помилитися , намалювавши трикутник на хроматическом колі, і особливо вибрати білий, сірий або чорний фон. 
  • Поєднання чотирьох кольорів: якщо ви хочете отримати барвисту кухню, виберіть два сусідніх відтінку і протилежні відтінки. Наприклад, помаранчевий і червоний, які ви поєднуєте з синім і світло-блакитним, або жовтий і зелений в поєднанні з червоним і фіолетовим. Варіант - змішати три сусідніх відтінку з одним протилежним кольором.
© Фото колекція Fly осінь зима 2013-2014

Порада: перш ніж приступити до купівлі різних елементів і фарб для вашої кухні, спробуйте одружити кольору, які ви хочете використовувати. Приблизно як на ілюстрації нижче, де в центрі уваги поліхромія в чотирьох кольорах.

© DesignMag

Як вибрати модний колір для кухонних меблів?

У вас вже є деякі орієнтири і уявлення про те, яку атмосферу ви хочете створити! Давайте познайомимо вас з кількома фотографіями і радами, які допоможуть втілити ваш проект в життя.

Якщо на початку 2000-х років червоний лак був в моді, то сьогодні він вже давно в минулому ... У тренді швидше помаранчеві або шафраново-жовті відтінки - кольори, що будять апетит і зігріваючі атмосферу. Ці тони передають енергію і радість життя і привносять дружелюбність. Оскільки це насичені тони, рекомендується чергувати тверду меблі з відкритими елементами або склом, щоб полегшити обстановку. Чорна або сіра стільниця допомагає послабити його силу.

Трюк: доповніть ці меблі чорними або білими фасадами.

© Createur Studio 14 - Інформація витягнута з метаданих IPTC фотографії

Натуральні тони в центрі уваги. Вони створюють враження, що природа проникає в ваш простір, і дають можливість для всіляких фантазій на стінах і серванті. Нейтральні, вони також використовуються для збільшення кімнати і додання їй яскравості, коли вони світлі. Перед вами дуже вдалий приклад з сильним ухилом, рожевий справи, що асоціюється зі світлою деревиною. Ми відзначаємо наявність дуже важливого світильника, який додає декоративний штрих!

Читайте також: Який колір фарби вибрати для кухні зі світлого дерева?

© Archi Design

Дерево має досить банальне відтінок, тим не менше, воно відображається без комплексів, але для більш сучасного та інд. стилю, не соромтеся вибирати його в необробленому варіанті. Наступна фотографія прекрасно ілюструє цю концепцію. Лінії чисті, а матеріал доповнений кількома штрихами білого кольору на скандинавських стільцях і світильниках. Ви також можете бачити світло, що виходить з настінних шаф і висвітлює невелику нішу, стільницю і раковину. Очевидно, що той факт, що він виходить на зелений куточок, надає йому додаткову душу і чарівність.

© Conforama

В цілому, дерево дуже добре поєднується з ефектом бетону, а кілька штрихів бронзи, окисленого металу, міді і темного кольору ще більше підкреслюють атмосферу майстерні.

Темна меблі також приємна. Вони бувають темно-синього, чорного або темно-зеленого кольору. Це гарантія того, що привнесло нотки елегантності в цю кімнату. Це важливо для кухонь з відкритим плануванням, де вони повинні ідеально поєднуватися з житловою зоною. Вони надають характер, а ви про це можете і не знати?

Чорний колір виділяє вашу їжу. Якщо у вашому приміщенні темно, або уникайте його, або зробіть вибір на користь продуманого освітлення в достатній кількості. І як завжди, ви можете поєднувати чорну меблі нижче з кольорового або білого вище або всього з декількома елементами.

© Castorama

Чорні елементи з кількома полками кольору дерева і світлої стільницею. Автентичні штрихи і дуже оброблений пол надають чарівність цієї дуже красивою, але затишній сучасній кухні.

© Castorama

Два дуже вдалих, але дуже різних прикладу. Ви помічаєте дерев'яні штрихи, які пом'якшують всі, і нейтральні креманки, які на першому прикладі надають блиск. Особливо добре поєднуються фактурний підлогу і ефект матеріалу, при цьому вони представлені в різних колірних гамах. З цих двох кухонь виникає прекрасна гармонія.

В цьому ж ключі шифер набирає силу, надаючи автентичність, якої може не вистачати в дизайні. Ефект сланцю на меблів, стільниця з нержавіючої сталі і дерев'яне крісло - прекрасна ілюстрація поєднання кольорів і матеріалів, що переважають у нових тенденціях.

Неможливо говорити про колір кухні, не згадавши білий, який пережив роки, не залишивши жодної зморшки. Він завжди знаходиться на передньому плані і представлений на фасадах або в total look зі світлою мармуровою стільницею, або в контрасті, в темних відтінках. Сірий колір також входить в топ, більше в антрацитному тоні.

І нарешті, качиний синій або дуже темний синій, дуже модний в спальні, також присутній на кухонних меблів. Однак краще невеликі штрихи на кріслі або деяких елементах. Нарешті, не забуватимемо про пастельних тонах, які повертаються в моду 1950-х років. Фасади, здається, поступаються місцем лакованим на користь матових лаків, шовковистих на дотик і дуже естетичних.

© Але

кілька дерев'яних предметів меблів і м'який рожевий відтінок, і ви отримуєте вишукану і заспокійливу кухню. 

© Ikea

Качиний синій колір цієї симпатичної кухні надає приміщенню вишуканість завдяки контрасту з необробленим і вибіленим підлогою. Цей колір ідеально підходить для кухні, залитої світлом.

Колір стін і підлоги

Колір відіграє вирішальну роль у візуальному сприйнятті приміщення, а також в тому, які почуття воно у вас викликає. Тому вибирати його потрібно ретельно.

Деякі критерії, які слід запам'ятати:

  • Якщо ваша кімната вузька, крива або маленька, вибирайте світлі кольори. Білий колір у всіх його відтінках ідеальний, так як дозволяє візуально збільшити стіну. У коридорі кухні створіть свого роду кордон на одній стіні за допомогою високого предмета меблів яскравого або насиченого кольору, смужки декоративних шпалер або кольоровий смуги. Це дозволить трохи розбити ефект коридору. Ви також можете пофарбувати задню стіну в насичений колір. Всі ці прийоми відмінно працюють і змінюють дизайн простору.
  • Якщо ваша кімната темна: також зіграйте на яскраво-білому кольорі, додавши білого на стіни, підлогу (білий паркет, текстура плитки або ефект білого мармуру), щоб максимально використовувати наявний світло. Подумайте також про примноження прямого або непрямого освітлення.
  • Якщо ваша кухня має велику площу, скористайтеся її прекрасними розмірами, щоб запустити сміливі асоціації. Не соромтеся сміливо вибирати колір, враховуючи наші поради, щоб він не перетворився на візуальну какофонію. Ви можете дозволити собі все, якщо дотримуєтеся певну гармонію! Щоб виділити вашу високу меблі, грайте на контрасті. На підлозі - будь-які фантазії, ефект килима, цементна плитка, інтегрована в звичайну плитку або паркетна підлога ... Дозвольте вашої творчості і уяві проявитися в повній мірі. Єдине обмеження в разі відкритої кухні - знайти баланс між квітами вітальні і цього простору.

Підводячи підсумок: модні відтінки цього року по фарбі такі ж, як і на фасадах меблів. У 2019 будуть домінувати кілька основних ліній:

  • Нейтральні і заспокійливі тони, перевага яких в тому, що вони легко гармоніюють один з одним. Настінне панно або простий декоративний штрих на аксесуарах - неважливо, чорний, фіговий, в поєднанні з більш холодними тонами, наприклад, блакитним, творить чудеса. Ці кольори добре відповідають наступаючого мінімалістському пошуку.
  • Футуристичні тони: між віртуальною модою і прив'язкою до реальності, ці відтінки тісно натхненні новими технологіями. Ми знаходимо пастельні тони, блідо-зелений, кислотно-жовтий ... Ідеальні тони, щоб надати цій кімнаті відчуття свіжості і зіграти на ефекті несподіванки! Насичені відтінки також дуже актуальні, вони привносять затишок.
  • Структурні кольору відповідають графічним лініях. У цих колекціях представлені яскраві і тонізуючі відтінки в поєднанні з темними кольорами, чорним або темно-сірим. Ці кольори необхідні для виділення деталей або підкреслення обідньої зони.
  • І нарешті, четверте місце присвячено природним і диким тонам з глибокої зеленню, солом'яно-жовтим або коричневим, натхненним стовбурами дерев. Червоний також активно повертається тільки на стіни і в глибоких темних тонах.

Натхнення в фотографіях ...

© Les chantiers Cottin

Свіжий синьо-зелений в поєднанні з білим і зігрітий світлим паркетною підлогою.

© Tendance concept

Велика кількість білого ще більше підкреслює природне освітлення цієї кімнати, в значній мірі відкритою назовні. Темний дерев'яна підлога створює приємний для ока контраст.

Чорний і світло-блакитний кольори створюють м'яку атмосферу, яку ще більше підсилюють плитка з ефектом бетону і дерево, присутнє на ніжках стільців.

© Mediamid digital services GmbH

Кухня, яка дуже відповідає тенденціям найближчих місяців. Нам подобається простота і елегантність синього кольору, невеликі штрихи натурального дерева і красива біла плитка, яка висвітлює цей простір.

© Lapeyre

Красива кухня, в якій все говорить про легкість, простоті і елегантності!

© Home Cuisine

тонічності кухня, яка залишає багато місця для шафранового жовтого кольору, модного кольору цього майбутнього року. Дерево прекрасно поєднується з цим кольором і з підлогою.

© Deco.fr

Солодкість і елегантність цієї кухні завдяки присутності пудровий-рожевого кольору. Нам подобаються графічні лінії і присутність білого кольору, який збільшує цю кімнату.

© 18h39.fr

Знайдіть на цих фотографіях клаптева ковдра з різних тенденцій сьогоднішнього дня!

© Torie Jayne

Пастельні штрихи цілком присутні для свіжого, веселого і дуже приємного простору. Яскравість цієї кімнати множиться завдяки яскраво-білих меблів!

© Stephane Vasco

Прекрасне поєднання чорного і білого! 

© Ban Architecture

Чорний колір доведений до крайності: навіть частина стелі пофарбована, створюючи затишний альков у вітальні. Тепер, коли у вас було достатньо часу, щоб почерпнути ідеї та поради, дайте волю своїй уяві і створіть кухню своєї мрії. Якщо від вас вимагається зберегти меблі, смола дозволить вам оновити її. Кілька мазків пензлем, і ви повернете сучасність в цю кімнату!

Читайте також:

  • Фарба для вітальні: кращі кольору для вітальні
  • 55 кухонь з Pinterest: наша добірка найкрасивіших
  • Який колір фарби для сільської кухні?
  • Який колір фарби для білої кухні?
  • Який колір фарби для білої кухні?