Кращий спосіб зробити свій будинок найкращим місцем для життя - coolhouse.com.u

Опубліковано shefurka1988-/:; 21.07.2021 0 Коментарі
Якщо ви хочете, щоб ваша кухня довгий час залишалася чистою, а повітря було приємним в будь-який час доби, встановіть витяжку. Від невеликих приладів для маленьких приміщень до напівпрофесійного обладнання - тут є якісні моделі на будь-який смак. Ми допомагаємо вам бачити ясніше. 9

Ми проводимо все більше часу на кухні. Приємно перебувати там, коли доноситься аромат смачної страви. З іншого боку, дуже неприємно дихати повітрям, наповненим випарами і запахами, які часто проникають у весь будинок.

Звичайно, ми завжди можемо відкрити вікно після кожного приготування їжі, щоб провітрити приміщення, але взимку це незручно і не дуже економічно. Крім того, меблі та покриття залишаються незахищеними від бруду. Так багато вагомих причин встановити витяжку ...

Два принципу, які потрібно знати про витяжці

Роль витяжки полягає в вентиляції та фільтрації повітря над варильною поверхнею за рахунок створення розрідження. Потім він або виводить його назовні після проходження через жировий фільтр, або знову вводить в приміщення після проходження через другий фільтр з активованим вугіллям для усунення запахів.

Нові вбудовані моделі додають кухні неймовірний вид © Крістофер Гонсалес

Найефективнішим процесом є витяжка, але для цього необхідно мати незалежний витяжний канал. Він не може належати до ВМП. (За винятком спеціально обладнаних) або системи опалення. Діаметр з'єднувального патрубка варіюється від 10 до 15 см: найчастіше він становить 12,5 см.

Питання ефективності: чим менше повітропровід, тим більший опір він чинить повітрю, що обмежує продуктивність. Аналогічно, чим довше шлях, тим більше енергії втрачається. Коли евакуація неможлива, рішенням є утилізація. Представлені на ринку моделі в цілому неоднозначні. Іншими словами, вони можуть працювати з обома системами. У деяких моделях вугільний фільтр необхідно додавати і встановлювати поверх жирового фільтра, в інших моделях він входить в стандартну комплектацію. Досить зняти його при експлуатації витяжки шляхом відведення повітря.

Ці дані завжди вказуються на упаковці і в керівництві по експлуатації приладу. 

Різні типи витяжок

Незважаючи на велику різноманітність зовнішніх форм, виробники зазвичай використовують одні і ті ж описові терміни:

  • Класична витяжка "ковпак";
  • Витяжка з висувним козирком, також відома як козирок;
  • Витяжка з висувним або телескопічним механізмом, який запускається, коли ви тягнете нижню частину на себе;
  • Декоративна витяжка з димоходом, настінна або центральна острівна;
  • Фільтруюче пристрій. Ця модель є найбільш тихій і непомітній, оскільки витяжка розташована на горищі.

Витяжки бувають різних розмірів, щоб пристосуватися до розмірів вручений поверхні внизу: для оптимальної ефективності вони повинні її переповнювати. Крім декоративного варіанту, який може бути виконаний в тому ж кольорі, що і прилад, інші моделі можна встановити на верхню частину шафи або втопити і заховати за фасадом. У документації виробників вказані установчі розміри, а також всі розміри їх обладнання.

Моторизація

Вентилятор з електроприводом втягує повітря над варильною поверхнею; його потужність і тип впливають на потужність всмоктування і рівень шуму витяжки. Потужність варіюється від 70 Вт (низька) до 300 Вт. Існує кілька типів збірки: один мотор + одна турбіна, один мотор + дві турбіни, два мотора + дві турбіни і, нарешті, зовнішній мотор або екстрактор (фільтруючий блок). 

Примітка: моделі, оснащені подвійною турбіною, забезпечують підвищену потужність всмоктування при меншому рівні шуму.

© Yooko Pando Modele L470

Ефективність витяжки пропорційна витраті повітря (хв. 280 м3/ч). Моделі з меншою місткістю повинні бути призначені для кухонь, так як необхідно враховувати втрати, які зменшують заявлений обсяг. З іншого боку, для важливих потреб існують витяжки об'ємом 700 м3 і більше.

Більшість приладів оснащені кількома швидкостями, що дозволяють при необхідності прискорити витяжку.

Фільтри

Устаткування всіх витяжок є жировий фільтр - своєрідну металеву сітку, через яку проходить повітря: жир осідає на сітці. Фільтр знімається для легкого очищення і практично не піддається руйнуванню. Іноді він складається з декількох зістикованих елементів (або касет), що допускають прання у пральній машині. У приладах першого цінового діапазону цей фільтр іноді зроблений з пластику, його потрібно міняти, коли він насичується, і тому ... регулярно купувати заново.

> Читайте також: Обслуговування та очищення витяжки

Фільтр з активованим вугіллям встановлюється поверх першого за допомогою затискачів чи гнізда: в більшості моделей його потрібно замінювати, як тільки він насичується. Частота заміни, зазначена виробником, залежить в першу чергу від інтенсивності використання витяжки. Ви повинні бути попереджені, якщо запахи зберігаються під час роботи пристрою ...

Якісні пристрої оснащені індикатором насичення фільтра, що дозволяє втрутитися, як тільки виникне необхідність.

Управління та обладнання

Управління здійснюється за допомогою кнопки або слайдера, електронного діммера або навіть інфрачервоного випромінювання в деяких висококласних пристроях. Можливість підсвічування варильної панелі є додатковою перевагою. Залежно від моделі світло може виходити від ламп розжарювання, люмінесцентних або галогенних ламп. Хоча галогенні лампи забезпечують найкращу видимість, вони коштують дорожче. Люмінесцентні лампи набагато економічніше і майже не нагріваються.

© Erogoline Berbel

Витяжки поставляються з різними необхідними аксесуарами, такими як кріпильний комплект, шаблон проходу, електричний шнур, редуктор або розширювач, використовувані для адаптації входів і виходів повітря між витяжкою, воздуховодом і мотором в разі групи. В якості опції можуть бути запропоновані інші декоративні аксесуари (шафки, полки ...).

Звук

Це залежить від потужності витяжки, робочої швидкості, кількості присутніх турбін (одна або дві) і, нарешті, від місця установки мотора: горище (блок) або кухня.

Хоча виробники не зобов'язані вказувати рівень шуму своїх витяжок, деякі все ж дають деякі вказівки. Але для користувачів кінцева мета - знати не тільки рівень шуму, але і відповідність приладів новим європейським стандартам.

Критерії вибору

Ваші сімейні звички будуть диктувати вибір потужності: кількість осіб за столом і щоденні трапези, тип приготування їжі (на пару або жарка) і т.д. Але слід враховувати й інші параметри: ціна обладнання, естетична сторона, площа вручений поверхні, конфігурація кухні (чи можна відводити повітря, чи можна встановити групу або вбудувати витяжку.

До переваг слід віднести пропускну здатність, наявність двох турбін і згадка про гучності звуку (особливо якщо ви регулярно їсте на кухні). А також електронний контроль швидкості, який керує правильним використанням витяжки за вас, або відкладене відключення (після приготування їжі).

Ціна витяжки

В даний час всі бренди пропонують ефективні витяжки за ціною від 150 до 300 євро, але найскладніші варіюються від 300 до 700 євро.

Однак, якщо знайти час і відвідати спеціалізовані магазини, можна знайти витяжки і за меншу ціну. Залишається тільки визначити справжні угоди від підроблених. Таким чином, можна з законним підозрою поставитися до моделі з низькою витратою (250 м3/ч) з пластиковим жіроулавлівающим фільтром і ще одним фільтром для переробки ... продаваної за 100 євро. З іншого боку, витяжка з металевим фільтром, з двома моторами і витратою 450 м3/год, вартістю 200 євро ... це, мабуть, більш переконливо для маленького або середнього приміщення.

Кухня - дуже важливе приміщення.